View Single Post
Eski 15-03-2012, 01:44   #11
ddmk
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 08-02-2012
Biraz geç cevap olacak ama benimde 5 yaşında paytak isimli Ankara Tekir kızım var. Evlenince ben kızımı kayın valideme bıraktım. Çünkü paytak çok kıskanç ve bana çok düşkündü ve benim ondan başkasıyla resmen ilgilenmem yasaktı ve kinciydi kimin için onu ihmal ettiysem bir yolunu bulup intikamını alıyordu. Kayın validemde tam bir hayvan sever olduğu için ayrıca evinde 1 kedi olduğu için ve her zaman görebileceğim için ( bu en büyük etmen) çokkkkkkkkk zor olsa da orda kalması için verdim. Hamilelik döneminde has has olunduğu için belki kaldıramam diye evlenir evlenmez orda yaşamaya başladı. Bazen bana trip yapsa da alıştı onlara. Ama gelin görün ki hala ikimizinde içi buruk. Nerden mi anladım ben onun gözlerinden ne demek istediğini o kadar iyi anlarım ki.....
şuan bile gözlerim doldu.
5 yıl boyunca ayrı yattığımız 1 gece yoktu size kızımı anlatsam inanamazsınız. kimsede görene kadar anlamadı bambaşka bir varlık kısacası kedi görünümlü insan...
Onu çok özlüyorum ama bebek olduğu zaman zarar verme ihtimali yüksek olduğu için aynı evde yaşayamıyoruz.... ((Resimler küçüklük halleri ama olsun ...

Eklenen Resimler

ddmk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön