View Single Post
Eski 16-10-2010, 10:42   #3
Uzaylı
Ağaç Dostu

Uzaylı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2010
Sevgili yağ-mur güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Evet suyu bulduk çok şükür. Pek kolay olmadı. Aksiliklerle gelen stres bana mide ağrısıyla eşimi yüzünde çıkan uçuklarla biraz sıkıntı yaptı. Eşim bir süre top sakallı gezmek zorunda kaldı. Ruhsat çıkarmak onu bayağı sıkıntıya soktu.Her yıl değişik şartlar koşmuşlar,her kafadan her krumdan bir ses çıkınca işler karıştı. Bir kuyuyu gömeden ben sana ruhsat veremem önce kuyuyu aç dediler. Bir de kuyuyu açmadan önce ruhsat alacaksın dediler. Neyse şimdi sıra elektrik almaya geldi. Ama biraz para biriktirmemiz lazım. 60 metre açtırdığımız kuyumuzda bol suyumuz olduğu söylendi. Damlama sulama ve dalgıç motor tertibatını tamamlamamız biraz bekleyecek.

Neler öğrendik,kaça mal oldu hepsini paylaşıcam.

Domatesler komşu bakçedendi. Kızım köye her gittiğinde domateslere saldırır oldu.Köydekilerin de hoşuna gidiyor. Kızımı pek sevdiler. Oğlum mümkün olsa evden çıkmaz, kızımı ikinci gün evde tutamıyoruz.Alıştı köy,bahçe dolaşmaya. Tekrar teşekkür ediyorum.Sizler yazdıkça daha heveslenip,daha çok uğraşıp, sizlere çok şeyler fotoğraflamak istiyorum.

Uzaylı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön