View Single Post
Eski 24-02-2012, 03:06   #7
junior
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-04-2008
Düşünceleriniz için çok teşekkürler, hakkımda yanılmamışsınız, gerçekten de hem hayattaki hem de doğadaki her ayrıntıyı önemsiyorum, yok sayamıyorum, mesela o kiraz için boş ver kökünden kes diyenler var ama onun da varlığını sürdürmesi için yardımcı olmak zorunda hissediyorum içimden, meyvesi bahane. tabi ki olursa silme meyve verebilir ama onları toplayıp sevenlerle paylaşmaktan çok onu o hale getiren süreç mutlu edecek beni.

Ben de sizin verdiğiniz uzun ve ayrıntılı yanıtlardan sizin bu konuları ne derece önemseyip profesyonel yaklaştığınızı algılayabiliyorum. ayrıca bunun gibi konusunda lider bir forumda dahi bu şekilde yanıtlar bulmak her zaman mümkün olmuyor o yüzden cevaplarınızın çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. hem benim hem tüm arkadaşlar için. ihtiyacımız olduğunda böyle kişileri bir klavye mesafesinde hissetmek güven veriyor. verdiğiniz tüm bilgiler için yine teşekkürü borç biliyorum. yarın eğer olursa inşallah şehir dışına gideceğim fidan bakmak için. cevabınızdaki önerileri, fikirleri ve bilgileri uygulamak için de biraz zaman gerekecek. bu ara bahar öncesi bahçede de çok iş var. o yüzden gelişmeleri anında paylaşamayabilirim ama fazla da geciktirmeden mümkün olduğunca fotoğraf da koyarak yazmayı düşünüyorum. aklıma takılanları da vaktim olduğunca yazarım. teşekkür ederim.

Düzenleyen junior : 24-02-2012 saat 14:19
junior Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön