View Single Post
Eski 14-02-2012, 23:05   #25
Balıkcı
Ağaç Dostu

Balıkcı's Avatar

Giriş Tarihi: 23-01-2007
Ve asıl bilginin olduğu yer...

Mahir Ağabey,
.....
Gelelim ilaç meselesine.
Bir kısmını anlattığım ve hiç ilgim yokken; şartların gereği olarak ilgilendiğim ilaçla ilgili; VIP üye olduğum (SGK,İdare hukuku ve Tüketici hakları konularında epey ustayımdır.) hukuki net sitesinde bu konuyu uzun boylu yazdım. Otun ne olduğundan, nasıl yapılacağına kadar. 3000 e yakın okuma oldu ve; ne de "yapayım, yaptırayım" diyen bir Allah'ın kulu çıkmadı. Ben öfkemden " Bedava bilgi; bilgi değildir" anlayışı karşısında; "düşürülemeyen şeker dışında nelere fayda eder, size söylemeyeceğim" dedim.
Siz; bu konuda; bitki ile ilgili, nasıl yapıldığıyla ilgili, bilgi edinmek isterseniz; internette hukuki net yazın ve arayın. Açılan sitenin; sol üst tarafında açık zemin üstüne yazılı "hukuk forumları" yazar. Oraya tıklayın. Açılan sayfada; aşağıya doğru inerek; "sağlık ve hastalıklar" başlığına geliniz. Oaraya da tıkladıktan sonra; açılan başlıklar arasındaki; "Hukuki net üye ve misafirleri bu yaz ilaç yapacağız" başlığında, yine "sakar" imzalı yazılarımı okuyunuz. Tıbbi raporla ilgili verdiğim siteyi de (WİLD PLANTS OF MALTA) bulup, bitki hakkındaki dosyayı görün ve beni daha da yakından tanıyınız. Daha sonra sorunuz olursa, bu sitede cevap vereceğim. Açıkçası; hukuki net okurlarına kırgınım.Onlara; düşürülemeyen şeker dışında bilgi vermeyeceğim.
İyi geceler.

Balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön