View Single Post
Eski 28-01-2012, 18:02   #23
Adil
Ağaç Dostu

Adil's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi berrinb Mesajı Göster
Ben hemen 2 kg hamsi ve kırmızı soğan kapıp geliyorum...Izgara da içine konduğuna göre, natamam da olsa ,bu barbüke de bir hamsi yemek ,boynumun borcu oldu...)))

Ellerinize sağlık sevgili arkadaşım...Artık bitiriniz şu işi de hamsi yiyelim...))
Berrin hanım yorumlarınızı çok beğeniyorum.Harikasınız.Izgara görününce olay bitti gibi anlaşılsada.Bilgi olması açısından ateş tuğlalarıyla geçici olarak ızgarayla göstererek barbekünün ebatlarının daha iyi anlaşılmasını sağlamak istedim.Baca yapıldıktan sonra bu tuğlaları öreceğim.Harçlanmasın diye.
Bu gün Koçtaş a gittim orada montajlanmış bir taş barbekü gördüm.379 tl değerinde boyu 2,5 m. kadar var.Bacasına kadar herşeyi full.2 kat olarak yapılmış içinde ızgarasıda mevcut.Raflı sistem benim düşündüğüm gibi.

Fakat benim barbeküm toplamda 150 tl yi bulmayacak.Ustalığı benden olunca daha ekonomik olacak.
Barbekü için avm den dönüşte baca için 10 tane tuğla aldım havalar iyi gittiği sürece çalışmaya devam edeceğim.
Barbekü bitince hiç zahmet etmeyin dostlar balıklar salata ve kırmızı soğan herşey benden.
Siz gelmekte yeterki lütfediniz.
Saygılar selamlar.

Adil Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön