View Single Post
Eski 26-01-2012, 03:11   #88
mehmetdemirel
/

Giriş Tarihi: 01-01-2009
Allah aşkına millet birbirine girmiş ver yansın yapıyor.her ne kadar yeni gibi görünsemde formunuzda konuya herkesten daha yakınım.Çünkü B5A yı yapan kişi Bekir Sıtkı ARI nın ta başından beri en yakın dostuyum ve ona ben söyledim bedeli her ne olursa olsun oradan kopman ve ayrılman gerek diye.

B5a ya gelince B5A çok güzel bir gübre idi.başlangıçta.Tamamen orjinal hammaddeler kullanıldığında.Takiben maliyet hesapları ve kişilerin istekleri göz önüne alınarak formüllerde ilk oynamalar yapılmaya başlandı.Sayın Hüseyin Ovak bey efendiler Bandırma da kaç tarlaya tazminat ödediniz?Neden millete şeker ve sirke kullandırdınız?Bir açıklarmısınız?Artık gerçekleri Allah aşkına saklamayın.Elinizden kaparlar diye gaziantağ e neden apar topar Bekir Sıtkı ARI yı götürdünüz?Neden korumak adına kimseyle görüşmesine izin vermediniz?

Sayın Ümit BİLGİÇ in' her çok güzel de meyveyi biraz iritebilimiyiz?'talebi üzerine formül oynanmaya devam edildi mi?edildi.O yıl demre de kapya biberler tamamen bitti mi?Bitti.Kaç sefer olumsuz sonuçlarda Sayın Bekir Sıtkı ARI ya özel formül yaptırdınız?Sizin Bölcek köyünde aldığınız arazinin ilk ürünlerinde sadece B5A mı kullandınız;yoksa size toprak ham toprak diye başka bir şeyler verilmedi mi? Ben söyliyeyim;tablet verildi.O tablette giberellick asitti.Onun üzerine daha farklı maddeler de uygulandı.Sonra o bahçe de ayçiçeklerinin altında fotoğraf çektirip B5A yaptı.Yok arkadaşım yok öyle yağma.Benim Bekir Sıtkı ARI ile dostluğum sizin şirketiniz kurulmadan önce de vardı.

Kurbanlık kuzularını nasıl kurtarıp kurbanda satıldığını da biliyorum ben;Selahattin Hocanın H5A adını verdiği hayvan yemi katkısını da biliyorum.Hatta Sayın Selahattin Hoca motosiklet kazası geçirdiğinde aşırı antibiyotik kullanmasından dolayı mide rahatsızlığı başlaması üzerine Sayın Bekir Sıtkı ARI nın senin kurbanlıklarında kullandığı çalışmasını içtiğini ve de iyileştiğini de biliyorum.
İnsanlara daha fazla senaryo çizmeyin.Arkadaşlar Bu şirket kurulmadan önce Ben Sayın Bekir Sıtkı Arı ya formülü kesinlikle vermemesini söyledim.Ortaklarından biri ısrarla şirket kurulmadan önce formül istemeye başladı.Formül verilmedi;biz oturup 15 günde proforma bir formül oluşturduk o verildi.Bekir Sıtkı Arı olayın ve yapımın içerisinde olduğu için gübreye her türlü müdahele şansı olduğu içinde sorun çıkmıyordu.Taa ki Gaziantep e gidildi;maliyet hesapları yapılarak ve kişilerin özel isteklerine göre her hafta formül üzerinde defaatle Bekir Sıtkı Arı nın uyarılarına rağmen oynandı.Urfa da ziraat mühendisi Sayın Şeref Esin nin uygulamalarını araştırın.

Analizlere ve önemli yerlere neden başka ürün millete neden başka ürün gönderiliyordu?Neden her parti malın şekli ,kokusu ,kıvamı değişiyordu?Hep maliyet hesapları değil mi?

İşin aslı şu çoğu olaylardan aslında Hüseyin Ovak ve Selahattin Hocanın da haberi yok.Biz sürekli fikir alış verişi yaparız ve bazı konularda da birbirimizden habersiz hareket etmeyiz.Yine böyle bir konuşmamızda;ki o zaman daha şirket yok.Bekir Sıtkı Arı o meşhur aktar dükkanını bile açmamıştı.Kamyon şoförlüğü yapıyordu.Afyona süt ürünleri taşıyordu.Hayvan yemi katkısı o zaman çıkmış ve denediği bir üründü.Hayvanların sütünün arttırılması ve kaliteli süt elde edilmesi için yapılan bir çalışmaydı.O zaman Bekir Sıtkı Arı nın gübre aklında dahi yoktu.

Biz biraz geleceği gördük gibi ve sürekli Bekir Sıtkı Arı yı kollamaya başladık.Gübre sektörüne girmesine de yardımcı olduk.Gübrelerini de mümkün olduğunca kola şişelerinde çevremize götürdük.Orta da 8-10 tane ürün vardı.6 tanesi gübre 4 tanesi hayvan yemi katkısı.Sayın Hüseyin Ovak Şenol Coca ya sattırdığın hayvan yemi katkılarının neden hangi hayvanlarda kullanılacağı soruluyordu?Ya siz çaya çorbaya hepsi aynıdır muamelesi yapıyordunuz.İşte o zaman biz hem gübrenin hem diğer ürünlerin aynı renkle renlendirilmesi ve aynı kokuyla maskelenmesi kararı aldık.Zannettiniz ki bunlar aynı.Sayın Selahattin hoca baktı arpa unu ve melastan dolayı tatları aynı, kokuları aynı,formülü de aldık edasıyla aklınız sıra B5A yı da hayvan yemi katkısını da yaptığınızı sandınız.

Biz zaman içerisinde o firma ortaklarının ve isim saymayacağım bazılarının dört tane kitap okumasıyla kendilerini filozof ilan edeceklerini ve Bekir Sıtkı Arı ya zaman içerisinde ihtiyaçlarının olmayacağını düşüneceklerini tahmin ettiğimizden dolayı hiç bir şekilde hiç bir kimseyle hiç bir şey paylaştırmadık.
Sayın Bekir Sıtkı Arı Kütahya ya tatile geldiğinde;sayın Hüseyin Ovak ın ev aldığı ve tebrik etmek için geldiği gün gündüzün de;Sayın Hüseyin Ovak ve Mehmet Çelik beyi ofisine uğradığında Bekİr Sıtkı Arı yeni çalışmalarının olduğunu söylediğinde;Hüseyin Ovak yeni ürünü beraber çıkartırız,bizim çok emeğimiz geçti,hem biz aşina olduk.'dediği gün Bekir Sıtkı Arı ben yeni ürünümü aşinalarla da çıkartmayacağım.Tek başıma çıkartacağım dedi mi demedi mi?

Olayları çarpıtan ve bu kadar insanı yanıltan beyefendiler;çıkın da bir kere olsun doğruları konuşun.Bu kadar insanın hakkının hukukunun altında kalmayın.Sayın Hüseyin Ovak bey bu arada 3 kg FN alıp uygulama yaptığınızı ve sonuçlarını da yazın.Bu uygulamaları da biliyoruz.Şenol Cocanın bu uygulamaları maskelediğini de.

Gelelim Bekir Sıtkı Arı ya.da bu konuyu artık kapatalım.Uzamasının anlamı yok.Ortaklıktan ayrıldığında bir kuruşsuz Antalya ya yerleşti.Bir buçuk sene çok çalıştı ,çok zor günler geçirdi;ama başardı.Yeni ürününü geliştirdi.İsmi de küçük kızının isminin baş harfleri FN 7.facebook ta sayfaları var.Hayvanlar üzerinde ki araştırmaları halen devam ediyor.Şu anda 18 aylık erkek büyük baş hayvanı 490 kg ma ulaştırdı.İsteyenler de gidip ziyaret edebilir.O hayvanlar üzerinde ki çalışmalarını da bir zamanlar destan tv nin sahiplerinde Muammer Yılmaz ile Kenan Yılmaz beylere de sorabilirsiniz.Tavuklar üzerinde yaptığı çalışmaları da isterseniz açıklayın.

Gelelim Neden Selahattin Hoca desteğini çekti?Olayların erken farkına Vardı.

Arkadaşlar çok özür diliyorum .Bir güneş doğdu:Maliyet hesapları ve çıkar hesapları yüzünden yok oldu.Para harcandıkça biter ilim harcandıkça çoğalır.Biz sayın Bekir Sıtkı Arı yı bilgiye muhtaç olan,bilgiye muhtaç olan biri olarak tanıdık.Öyle de bildik.Halen de öyle.
Bir kuruşsuz yola çıktı,yine başardı.Önemli olan bunu yapabilmek.Her kes hakkında atıp tuttu.Bir zamanlar ekmeğini yediği insanlar bile hakaret etti;çıkıp da şuraya bir gr.laf konuşmadı.Asıl azmaz bal kokmaz.

İnanın ben bu kadar sabredebildim.En son patladım.Her hangi birinizi kırdıysam çok özür dilerim.Kırılanlar da gerçekler acıdır.İnsanoğlu kendine yaptığı kötülüğü kimseye yapmaz.

Düzenleyen mehmetdemirel : 26-01-2012 saat 18:17
mehmetdemirel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön