View Single Post
Eski 17-01-2012, 17:54   #364
sariefe
Ağaç Dostu

sariefe's Avatar

Giriş Tarihi: 10-07-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi vildan sönmez Mesajı Göster
çok hoşsunuz sarıefe, bir an çocuğunuz oldu, adı ada sandım, aaa farketmemişim dedim. (hayırlısıyla o da olur)

son yazdıklarınıza da yürekten katılıyorum. 10 kasım törenler iptal edildiğinde internette müjdat gezen'in bir yazısı dolaşıyordu .

ekim’e söyleyin, bundan böyle 28 çeksin
kasım 9 çeksin
nisan 22
mayıs 18
ağustos 29 çeksin.
çünkü birileri bizi çekemiyor!...

keyfi kararların sonu gelmeyecek, sonumuz iyi olmayacak, çok üzgünüm ve karamsarım...oysa kara olan onlar....
O konuda da projelerim var Vildan Hanım. Hatta projelerin adı bile hazır. Erkek olursa EFE-20xx, kız olursa DOĞA-20yy Fakat malumunuz bu seviyede bir proje yalnız yapılamaz. Çalışma arkadaşı bulana kadar bekliyoruz. Şimdilik önceliğim ADA-2012

Aydın denilince genelde akla okul bitirmiş, sanatın bir dalıyla uğraşan, yazan çizen insanlar geliyor. Halbu ki bu insanların çoğu sizden benden daha karanlık. Fakat Müjdat Gezen öyle değil. O karanlığa karşı duruşunu hiç sakınmadan gösterebilen gerçek bir aydın. Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Onlar ne yapıyorsa tersine daha büyük bir adım atmaya çalışın. Onların gücünü onlara kullanın. En azından tepkisiz kalmayın yeter. Bizim bu ülkeyi sevmemiz için birilerine ihtiyacımız yok. Bizi çekemeyenlerin dikkatini çekmesinide biliriz. Lütfen karamsar olmayın. Hem, ayarıyla oynadıkları kantar gün gelir onları da tartar!

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi manolya_ Mesajı Göster
sayın sarıefe,
çok özür diliyorum bu sayfaya bakmayı ihmal etmişim
yazdıklarınızı şimdi okudum.
O dolu oldugunuz konu varya hani. Ben dolu ötesi patlamak üzereyim.
Sevgili vildan hanımın yorumlarına da sonuna kadar üzülerek katılıyorum.
Ama burası yeri değil fazla yazamıyorum. Siz anladınız beni.
Ellerimizle yetiştirdiğimiz güzel bitkilerimiz böylesi karamsarlıkları geçici olarak unutturup gülümsetebliyorlar bizi (bir nebze)
gelelim ada'ya, merakım hiç bitmeyecek. Hatta eminim ki inşaat bitince ortaya bir şahaser çıkacak.
ınşaat zor iş kolaylıklar diliyorum.
Bittiğinde açılış/kutlama kurdele kesme gibi birşeyler yaparız ama değil mi
selamlar ve güzel günler temmennilerimle
asu
Sizi tanımak benim için mutluluk sebebi sevgili Asu. Sizin gibi gençler oldukça bugün ADA' yı yarın TÜRKİYE' yi güzelleştirmek için hep bir sebebimiz olacak. Güzel günler hakkımız. Hakkımızı da alacağız. Allah haklıların yanındadır.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi selenn Mesajı Göster
bir daha ki sefere umarım bu bitkileri derinlemesine konuşur, sohbet ederiz. Bu sefer görüşemedik ama keşke toplantıya gelebilseydiniz. Hanımlar evet çoğunluktaydı ama değerli beyler de vardı yoplantıda. Keşke gelebilseydiniz.
Toplantıyı dışardan iç çekerek takip ettim. İnşallah bir dahaki sefere sevgili selenn

sariefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön