View Single Post
Eski 16-01-2012, 20:37   #70
Adalet Yağcı
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
İnşallah bunu da yaparız.
Güvenç Bey ile konuştuk bu hususu ama kendileri, Fenerbahçe'deki ağaçların daha önde geldiğini yani bu kadar bir alanda daha derli toplu olduklarından bahsetti. Oraya da gideriz tabii dediler.

Sevgili Adalet Yağcı, kim dedi ki sana bu kış gününde Mersin'de giydiğin merserize kazaklarla İstanbul'a gel diye? Tabii kıkırdarsın.

Balıkçıda da maşınganın yanından ayrılamadın. Hem o kadar az yiyorsun ki, kızım kanın çekilmiş senin. Bizler, güveçteki tereyağa kızarmış ekmek dilimlerimizi batırırken sen çatalının ucu ile tabağınla oynaşıyordun.
Yalan mı söylediklerim sevgili Müjgan Yılmaz?
Güler'ciğim, ben bu kadar üşüyebileceğimi hiç tahmin etmemiştim, ama Cumartesi günkü hava hiç bir şeymiş, gerçeten nasıl üşünürmüş bu gün öğrendim

Biraz alışveriş merkezlerini gezelim dedik ablamla ama dışarı çıktığımızda kardan göz gözü görmüyordu, çok keyiflendim, ama Mecidiyeköy'den eve gelişimiz tam bir buçuk saat aldı inanabiliyor musun, trafik tam bir kilitti.

Kan takviyesi konusunu düşüneceğim, çok hain plânlarım var

Gecemiz de çok keyifliydi, Müjgan da ablama geldi geceyi birlikte geçirdik.
Ben bu toplantıları çok seviyorum, havanın müsait olabileceği bir gün bir toplantı daha yapalım, ne dersin canım?

Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön