View Single Post
Eski 11-01-2012, 23:51   #16
Adem Erhan
Ağaçsever

Adem Erhan's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2010
[QUOTE=Lilium;894628]Sayın se_ra_cı, liste yapmadık, isteyen iletişim bilgilerinden iletişim kurarak katkıda bulunabilir dedik, kimin ne katkıda bulunduğunu bilmiyorum, hatta ben bile bir katkıda bulunamadım, unutuldu. adem beyin de başlığa girmemesi başlığın gözden kaçmasına unutulmasına neden oldu sanırım.

Sayın lilium;
bu siteden ilk iletişimime geçtiğim hatta telle görüştüğüm kişisiniz.. ayrıca burada bööle bir başlık açmanızada teşekkür ederiz.. ancak bu konuda bende bi başlık açtığımdan bir uyarı aldım.. ve girişlerde sorun yaşadım.. ayrıca okuldaki atölye ortağım ysemin hanımdan ve arkadaşım yunus beyden iletişimdeki sorunla ilgili yardım istedim.. bu konuyu bundan sonra bu linkten http://www.agaclar.net/forum/daha-iy...htm#post898342 takip edersek daha düzenli olacağını düşünüyorum.. diğer ilgili arkadaşlarda bu verdiğimiz linkten takip ederlerse seviniriz.. bu sayfaya önceden yazanlarada tek tek cevap yazacağım.. ayrıca ilgileri için teşekkür ederim.. sayın lilium sizle en son telefonda görüşmüştüm hatırlarsanız.. haziranda tekrar aramamı söylemiştiniz.. gecen sene benim için zor bir süreçti.. sürekli il dışına gidip gelmem gerekti babamın rahatsızlığı nedeni ile.. ve mayızs ayında kaybettik mücadelemizi.. dolayısıylada haziran da sizden beyaz lilium soğanlarını istemeyi atlamışım.. kusura bakmayın.. adres bilgilerini veriyorum..
Hasan Tahsin İş Okulu Mevlana mh. 1776.Sok. No:2/5 Bornova /İzmir
0 505 357 99 93

Adem Erhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön