View Single Post
Eski 02-01-2012, 13:23   #12
selis
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-07-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Lilium Mesajı Göster
hatta ben bile bir katkıda bulunamadım, unutuldu..Adem Beyin de başlığa girmemesi başlığın gözden kaçmasına unutulmasına neden oldu sanırım.
Lilium yani bu başlığa dair hiçbir paylaşım yapılamadı doğru mu? Sanırım organizasyon eksikliğinden yine yapılamayacak

Adem Bey, yaklaşık bir aydır bu konuya dikkat çekmek amacıyla facebook sayfasının linkini de vererek, birkaç yere mesaj yazmıştı.. Bahsi geçen okula çok yakın yaşadığım için çalışmaları görmeyi çok istedim..Kendisine özel mesajla da ulaştım, yanıt: istediğimiz zaman gelip uygulamalara katılabileceğim yönünde idi.. Açılan başlıkta sorulan sorulara yanıt olarak sürekli aynı mesajı kopyalayıp yapıştırıyor kendisi..
Okulun önünden kaç defa geçip içeri girmek istediysem de yapamadım.. Oranın bir okul olduğunu, ders saatlerinden dolayı pat diye girilmeyeceğini, kiminle görüşüleceği bilgisinin olmayışı vs. gibi bilgiler görüyorum ki kimsede mevcut değil..
Eğer bir adım atılacaksa ve bu talep ediliyorsa, bu konuda ben dahil yardımcı olmak isteyenlere yol gösterilmesini rica ediyorum.. Umarım bu konudaki sorulara se_ra_cı kayıtsız kalmaz..

selis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön