View Single Post
Eski 31-12-2011, 21:20   #319
sariefe
Ağaç Dostu

sariefe's Avatar

Giriş Tarihi: 10-07-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi karalale Mesajı Göster
Tolga cım, yeni yılın kutlu olsun. Sevdiklerinle birlikte sağlıkla, huzurla başarı dolu bir yıl diliyorum.. Sevgi ve selamlar...
Lale Hanım çok teşekkür ederim. Güzel mesajınızla yeni yıla mutluluk cepte başladım Diğerleride gerçekleşir inşallah. Aynı şekilde ben de size, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıl diliyorum. Herşey gönlünüz kadar güzel olsun. Sevgi ve selamlar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yener.T Mesajı Göster
Sayın sarıefe son iki sayfadaki ender bulunan turist kaktüslere hayran kalmamak elde değil MaşaAllah bu ender bulunan çeşitlerin yetiştirmek ten ayrı bir zevk aldığınız anlaşılıyor.Ben burada fotoğraflarını gördükçe heyecenlanıp Allahım sen neler yaratmışsın diye düşünmekteyim.Ellerinize,bilgilerinize sağlık.Bu arada Yeni yılınızı kutlar,Sağlık ve huzurlu seneler dilerim.
Sayın yener.T kaktüslerimi beğenmenize sevindim. Daha iyileri sizin olur inşallah. Güzel söz ve dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni yılda ben de size güzel günler diliyorum. Sağlık, mutluluk ya da her ne isterseniz... Herşey gönlünüzce olsun...

Saygılar...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bettyycim Mesajı Göster
Tolgacığım yeni yılın kutlu olsun dön artık aramıza şu süslenmiş kaktüslerinle
Sevgili Betül Hanım çok teşekkür ederim. Sizin güzel mesajınızı görmek de beni mutlu etti. Size de mutlu yıllar. Herşey gönlünüzce olsun.

Ben zaten aranızdayım Aşağıda da bunun kanıtını göreceksiniz. İyi seyirler

Düzenleyen sariefe : 02-01-2012 saat 11:47
sariefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön