View Single Post
Eski 17-12-2011, 16:48   #12
EMİN ARICI
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 14-06-2007
merhaba trilye ben ykarıdaki arkadaşlara katılmıyorum çünkü piyasada bir çok eskimiş toprak burgusu var ve bunlarla çukur açmaya çalışan yetiştirici sağdan soldan duydukları hiçbir gerçeği yansıtmayan bilgilerle insanları gereksiz zaman ve masraflara sokmaktadır.ben arıcısan makinanın toprak burgusu ile kendi bahçemi kurdum deveci yarı bodur armut diktim 1000 adet yaklaşık ve sadece bir kaç tanesi kurudu kuruma nedeleri ise benim dikerken yapmış olduğum hatalardan dolayıdır.toprak burgusu asla cukurun kenarını sertleştirmez bu üniversitedeki hocalar tarafından da her defasında tezlerde dile getiriliyor lütfen bu tür aslı astarı olmayan bilgilere inanarak zamanınızı ve paranızı çöpe atmayın Çukur Açma Makinası, Toprak Burgusu, Kanal Açma Makinası, Damla Sulama Kanalı, KONYA, ARICISAN, TARIM MAKİNALARI, ARICISAN MAKİNA, KONYA ARICISAN, B-150, VHD-200, HS-45, AR-75, A-100, ÇİMKÖK, TOPRAK BURGUSU, KONYA TARIM MAKİNALARI, TOPRAK MAKİNALARI, sitesinde gerekli tüm bilgiler mevcut başarılar...www.aricisan.comayrıca burada www.toprakburgusu.org

Düzenleyen EMİN ARICI : 12-04-2012 saat 15:25 Neden: BİLGİ EKLEME
EMİN ARICI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön