View Single Post
Eski 13-12-2011, 07:42   #65
kekob
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 21-11-2011
kurtulunacaktır ve esas düşünce budur çünkli bahsi geçen tüm konular diğer iki ortağının tarım camiasında olmamasından dolayı o çamurla alakalıdır, her ne kadar firma şahıstan kurtulmayı başarsada 1-2 yıl öncesine ait verilerle ortaklığa dahil olduğu günlerdeki kendisinden de bizzat dinlediğim sorunları aynı cümlelerle ve aynu üslüpla ortalık yerde gündeme getirmekte ve üzerinde o çamur dururken suçu başkalarına atmaktadır. Sorun değil, kendi meselesi.
__________________________________________________ ______________________________________

Yukarıdaki cümleler sayın selahattin hocanın cümlelerinden kopyaladığım cümleler.Kendileri ürünü formüle eden kişinin ağzından dinlediğini,bu sorunların daha önce de var olduğunu diğer ortakların tarım camiasından uzak oldukları için çamur attığını idda eden cümleler.Bence mesnetsiz bir sav.Çünkü hadi B5A da bu sorunlar daha önce vardı.Sürekli yaşanıyordu?bunların biliyordunuz da neden bu bilginizi bizden sakladınız?Neden bizleri uyarmadınız bizlere zarar ettirdiniz?Hadi B5A yı geçtik aynı sorunlar dico da da devam ediyor.Bu sayfada yayınlanan resimleri de gördük.Benim uygulamalarımdaki olumsuzlukları geçtik.O zaman bu sayfadaki resimleri ve sonuçların sebeblerini açıklayın lütfen.Hani dico Sayın Bekir Sıtkı Arı nın formülünden bağımsız ve farklı idi.Hocam bırakın ne kendinizi ne bizi kandırmayın lütfen.Her şey aleni.Bu şahıs bir şekilde formülünü gizlemeyi başarmış.Yani vermemiş.Elinizde hiç bir değeri olmayan bir şeye boncuk muamelesi yapıyorsunuz.Şu da bir gerçek çamur atmak falan yok.Polemik midir polimik midir.öyle bir şeyde yok sadece sizler firmaya ve ürünlere daha yakın olduğunuz ve bizim bilmediklerimizi bildiğiniz için,her şeyden önce bir ziraat mühendisi olarak;beni geçtik,bu sayfada yayınlanan sonuçları bize izah etmeniz gerekir.Bunun izahı da 20 litre suya bir kapak fazla gelmiş olabilirle olmayacak bir şey.Şunu da diyebilirsiniz bence en doğrusu da o;arkadaşlar bende inanmıştım ama bu ürün beklentilerimizin altında kaldı.Veya beklentilerimizi karşılayamadı.Şunu da diyorsunuz piyasa da B5A ya halen taklep olduğu için B5A nın formülüne nispeten bağımlıdır,diyorsunuz bu acaba yanlışlıkla yapılan bir itiraf mı?Yani yaptığınız B5A nın aynısı sadece bir kaç hammaddesinin miktarları artırıldığını mı ima etmeye çalışıyorsunuz.Be4n söyliyeyim;yeni dediğiniz ürünü çok inceledim.Kendi çapımda,koku her üç ürün de aynı,renk aynı.Kıvam B5A biraz daha akıcı sulu dico daha koyu kıvamlı,Kendimce diyorum ki arpa ununu belki biraz da melası artırmışlar.Sonuçlar da aynı malesef.Sayın selahatti hocam bize
mantıklı bir açıklama getirirmisiniz.Bunu kim getirirse getirsin.Ama başkalarının üzerinden bir şeyler yapmayın lütfen.Bu etik olmaz.
Şunu da söylemek istiyorum,Selahattin hocam da mutlaka bu formül sahibinin irtibat numaraları vardır.Açın onun adına bir üyelik ona da söylesin bu foruma girmesini,ona sorularımızı yöneltelim.
Ama burada o yokBurada bu olayları organize eden iki kişi var.Sayın selahattin Yılmaz ve sayın Hüseyin Ovak.Bunların açıklaması da bu kişilerde.Tekrar sonuçlara bakınız efendim.Bu sayfada yayınlanan sonuçlarına bakınız.Yorum sizin.Haksız olduğum bir yer varsa konu üzerinde şu konuda haksızsınız demenizi isterim.Ama kişi çamurmuş veya çamur atıyormuş kişiden kurtulunmuş şuymuş buymuş geçin bunları.Kişileri konuşmuyorum ben.Bu ürünün sonuçları bu.Şekli bu.Yaptıkları bu.Beklentilerimiz buydu.Bize böyle demiştiniz neden böyle oldu.Cevaplanmasını istediğimiz bu.Bana ne ortaklığından bana ne kimin çamur olduğundan,bana ne formülünüzden.Siz burada numune dağıttınız mı?dağıttınız.Resim yayınlattınız mı Yayınlattınız.Ürünleri bende kullandım mı kullandım.En azından buradaki resimler üzerinde açıklama bekliyoruz sayın hocam.Bunu açıklaması .... litreye bir kapak 2 kapak çok gelmiş veya az gelmişle olmuyor.Eğer halen böyle diyorsanız siz ürünü hiç tanımamışsınız ve bu güne kadar da sadece çıkarlarınız için bu ürünü bizlere satmaya çalışmışsınız.
Arkadaşlar lütfen biriniz çıkın haksız olduğum bir noktayı söyleyin.Haksızmıyım yaaa.Doğrular ne zaman yanlış oldu da halen bir şeylerin üzerinden pirim yapmaya çalışılıyor.

kekob Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön