Konu: Eser İlhan
View Single Post
Eski 12-12-2011, 19:10   #14
Eser İlhan
Ağaç Dostu

Eser İlhan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Benol Hazaroğlu Mesajı Göster
Sevgili Eser İlhan

Sevgili Güler hanımın çok kısa süre için geleceğim dediğimde beni çok sevindiren Orkide serası gezisinde sizi tanıdım.
Çok kısa süreli de olsa tanışmamız pozitif elektrik aldığım kişilerdensiniz. İnşallah başka toplantılarda da karşılaşıp sohbet etme imkanımız olur.

Gerçekten çok zarif, ağırbaşlı yapınızla kendinizi hemen belli ediyorsunuz.
Eşinize ve size güzel, sağlıklı günler dilerim.
Sevgili Benol Hazaroğlu , öz deyişler uzun gözleme dayalı olduklarından ne kadar da doğru şeyler söylüyorlar insana. Size "kalp kalbe karşıymış" diyor ve tekrar karşılaşıp sohbet etme dileğinize yürekten katılıyorum. Kimbilir, belki de birlikte Keukenhof bahçelerini gezeriz

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Kiraz Mesajı Göster
Eser Hanım, yazılarınızdan, yüz yüze tanışmamızdan sakin kişiliğiniz hemen ortaya çıkıyor, bu yazınız da bunu pekiştiriyor. Umarım tüm hobilerinize gönlünüzce vakit ayırıp geçmiş yılların acısını çıkarırsınız; gerçi, ne mutlu ki geçmişte de tutmuşsunuz bazılarının uçlarından. Üstelik hobilerin yanında öğrenmeye devam diyorsunuz.

Gönlünüzdeki bahçeyi, sevdiklerinizle, iyi günlerde yaşlatmanızı diliyorum. Sizi tanımak çok güzel.
Sevgili Kiraz, güzel sözleriniz için teşekkürler. Ben de sizi tanımış olmaktan çok mutluyum. Sevgilerimi gönderiyorum

Düzenleyen Eser İlhan : 12-12-2011 saat 19:41
Eser İlhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön