View Single Post
Eski 12-12-2011, 07:32   #59
kekob
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 21-11-2011
Sayın Güler;aslında biz hepimiz Selahattin Hocamızın bizleri ikna etmesi ve gerek B5A gerekse Dico gerekse şirketin ürettiği diğer ürünlere kefil olması nedeniyle kullandık.Belki bu forumda olan arkadaşlarımız bizler kadar geniş çaplı kullanmadı.Belki maddi olarak zarar çekmediler.Ama biz üreticiler bu ürünlerin zararını kredilerimizi ödeyemeyerek,mazot masraflarımızı karılayamayarak ve yeri geldi çocuklarımıza harçlık veremeyerek ödedik.Gerçekten bu ürünler yüzünden büyük problemler yaşadık.Bunu tabii ki çeken bilir.Ettiğimiz bu zararların arkasını aramayacakmıyız.Aradım.Ulaşılması gereken bu ürünler hakkında en fazla bilgisi olana kadar ulaştım.Açıklama istedim.Açıkladı.Ama gerek sayın hüseyin ovak ve sayın selahattin yılmaz beylerden hiç bir açıklama yok.Hüseyin Ovak artık uğramıyor.Yeri geliyor telefon ediyoruz yeni ürün şöyle böyle masalı okuyor.Selahattin hocamız ben desteğimi çektim.Yaaa arkadaş neden çektin?Bu ürünü biliyordun madem böyle olduğunu neden bizlere kullandırdınız?Bizler sizlerin düşmanımıyız?Bize olan gareziniz nedendir?Ürünü bilmiyordunuz neden biliyormuş gibi davrandınız?Neden yalanlar söylediniz.En basiti B5A nın anlamı yapan kişinin isimlerinin baş harfleriymiş.Birisi S harfini yanlışlıkla 5 olarak okumuş öyle isimlendirilmiş.Oysa Sayın Selahattin Yılmaz hocamız ve Hüseyin Ovak beyler isim konusunda da dahi bir sürü yalan söylediler.Şimdi bu beyefendilere seslenmek istiyorum,güvenilirliğiniz ve itibarınızı kaybediyorsunuz.Ki bizim gözümüzde bu beyefendiler artık evliya olsalar kimse dönüpte yüzlerine bakmazlar.

kekob Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön