View Single Post
Eski 03-12-2011, 18:43   #51
Ekrem Uslu
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-11-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kekob Mesajı Göster
Daha önceki konu olan B5A dan dico nun sayfasını 3 günden beri inceliyorum.Çok karmaşık bir durum.Formül sahibi aniden o kadar emeğini bırakıp kaçarcasına ortaklıktan ayrılıyor.arkasından yeni isim altında yeni ürün diye bir ürün çıkıyor.Sonuçlarını incelediğimizde B5A ile aynı sonuçlar.Genelde olumsuzluklar ve şaibelerle dolu.Aslın da her iki ürünü de kullandım.İnceledim.Kokusuna kadar aynı olduğu kanatindeyim,
Kısaca bu durum şöyle bir düşünce hasıl ediyoryor.BMR tarım kuruluşundan itibaren çekişmeler içerisindeydi.Formül elde edildikten sonra bir şekilde diğer ortağın apar topar ayrılması sağlandı.Nede olsa ihtiyaç kalmamıştı.
Buraya kadar böyle idi de acaba diğer ortak bunlara gerçekten formül vermişmiydi.Sonuçlara bakarsak dico da daha fazla olumsuz sonuç var.Ve istemeden de olsa şunu düşünüyorum.Diğer ortak gübreyi kendisi yapıyordu.Bundan dolayı B5A ara sıra kımıldayabiliyordu.Şimdi diğer ortak yok.Dico yapılıyor.Aklımın almadığı o kadar sene bu adam nasıl kimseye çaktırmadan mevcut imkanlarla B5A yı yaptı.o gidince dico neden B5A formülü kadar yapılamıyor.
Hal böyle ise ticari hırslar nedeniyle bu şekilde davranılıp olay bu şekilde ise sadece yazık derim.Umarım böyle değildir.Ama olayların gidişatı da gelişmesi de bu yönde.Ki ben uyguladım gördüm,bir daha asla kullanmama kararı aldım.Belki yanlış uygulama yaptım ama bendeki izlenimi tamamen olumsuz.Üstelik çok güvendiğimiz Selahattin Yılmaz bey neden birden bire desteğini çekti.Acaba ona da mı ihtiyaç kalmadı.

Sn.kekob.

Takdiri okuyuculara bırakıyorum.

Ekrem Uslu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön