View Single Post
Eski 01-12-2011, 18:33   #125
missmenas
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 31-03-2010
Sevgili, Karalale, Sevgili Sakagün,
ilk gördüğümde bulunduğu yerde kısa bir süre için bıraktım. Okuldan çocukları alacağım Arabada hırpalanmasın diye söyledi. Demirci atölyesi var bu kişinin. Atölyede karanlık izbe bir yerdeydi. Anlatırken bile kötü oluyorum... Geçti artık epeyce bir vukuatlı tartışmadan sonra Jandarmaları falan çağırdımda öyle alabildim. Günlerce orda kapalı tuttu. Kilitliydi yoksa, kaçırıp gelecektim... İnsan inanmak ve güvenmek istiyor hernekadar kalbi güvenme desede ben o anda almak istediğimde kesinlikle yanlış anlaşıldığını belirtti. Peşini bırakmadım... Ve şimdi yanımızda, bugün son iğnelerinide yaptırdım. verdiğim çiş eğitimi falanda kalmamış artık. Kızamıyorumda, yeniden birşeyler alıştırmaya çabalıyorum şimdi. 2 gündür neşesi yerine geldi, kusmasını zaten ilk günü akşamı durdurduk. vitamin ve antibiotik iğneside toparlanması için iyi geldi. Allahtan, kontrole gitmişim oysa 10 gün sonrası gideyim diyordum. Gördüğüm rüya doğrultusunda olayı erken farkettim. birkaç gün daha kalsa yaşamazdı. Sıcacık yuvasında şimdi, Annesi Şirinle oynaşmayada başladı çabuk toparlayacağına inanıyorum...

missmenas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön