View Single Post
Eski 30-11-2011, 22:58   #43
Ekrem Uslu
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-11-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kekob Mesajı Göster
...Gelelim Adana tarımhanenin soruusuna kimsenin hakemliğine soyunmadım.Kimsenin avukatlığını da yapmıyorum.Lakin Ürünü ilk çıkışından itibaren ilk kullanıcılarından biriyim ve B5a ilk olarak Kütahya da çıkmıştı.Ben sadece burada bu forum da yeniyim oysa ürünü çok iyi bilenlerdenim.Daha açıkçasını söylemem gerekirse Hüseyin Ovak beyler B5A nın formüle eden kişiyi köyümüze de getirmişlerdi.Onu da tanıyorum.Epey ürün hakkında o zamanlar konuşmuştuk.Dedim ya Afyonluyum ama şu anda görevim gereği afyonda değilim.Hepsinin aynı ürün olup olmadığını anlamak için bilimsel bir çalışmaya gerek yok.Renk aynı;kıvam aynı koku aynı,ha aynı olmasa bile ben büyükbaşlarda bir kova suya 30 cc koydum,inek önce içmedi içerisine şeker attım biraz da hayvam-nı susuz bıraktım içti.Sadece inek 10 gün iştahsızlık çekti.aynı ürünü bitkilerde de uyguladım hiç bir gelişme olmadı.Bu üç ürünü de bu şekillerde denemeye aldım,sonuç yok.O zaman bende sizden neden sonuç alınmadığının biliösel çalışmasını rica edeyim sayın adana tarımhane...
Sayın kekob.
Ürün(ler) hakkında denemelerinizden kaynaklanan iddialar size ait.Bizden neyin bilimsel çalışmasını istiyorsunuz anlamış değilim.

Hiç bir sonuç alamadım,neden sonuç alamadım deyip, bilimsel çalışmasını rica ediyorsunuz.Mantıklı olun lütfen.

Ürünler aynı diyorsunuz.İddianızı destekleyen geçerli analiz sonuçlarını ''Ürünler aynı,buda analiz sonuçları deyip buraya asmanız gerekmezmi?''

Ekrem Uslu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön