View Single Post
Eski 16-11-2011, 02:32   #75
sariefe
Ağaç Dostu

sariefe's Avatar

Giriş Tarihi: 10-07-2010
01. Güler + eşi
02. YeniBON
03. drhegeli
04. Balıkcı
05. Todor
06. ankstel
07. Selehattin 67
08. OSMAN45
09. Tekin
10. vehbi + arkadaşım Fuat
11. Müjgan Yılmaz
12. tturt
13. Limon
14. Eser İlhan ve muhtemelen eşi
15. Ferda Ülkümen
16. Utku
17. Serilaaa
18. mhrslm
19. zenfree
20. artemisia10
21. kasap.94 + kızı ve torunu
22. lir
23. ismail seyrek
24. nrkrkmz
25. ilksen
26. Kiraz
27. bettyycim ve vazgeçilmez ekürim annem
28. Nuri Murvet ve Eşim
29. Eylems
30. hozat
31. Osbar ve eşi
32. Zafer İnandıklı
33. Günebakan ve Eşi
34. Huzunperest
35. Quelle03
36. kallium
37. Tuzunalp
38. serkan-istanbul
39. senyokken
40. sariefe

Bu sıralar önceliklerim değiştiği için foruma eskisi kadar sık uğrayamıyorum. Bu gün de tamamen bir tesadüf sonucu uğradım ve ne mutlu ki sayın YeniBON' un mesajıyla karşılaştım. Yaptığı bilgilendirme için kendisine çok teşekkür ediyorum. Çünkü Ağaçlar.net çatısı altında yapılan toplantıların tadını almış bir üye olarak bu toplantıdan haberim olmasaydı ki bu büyük bir ihtimaldi, çok üzülürdüm. Toplantıyı organize eden, emek harcayan tüm dostlara da ayrıca teşekkür ederim. Benim de yapabileceğim bir şey varsa yapmaktan mutluluk duyarım. Eğer bir aksilik olmazsa, 26 Kasımda buluşmak ve paylaşmak dileğiyle efendim.

Saygılar.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Mine Pakkaner Mesajı Göster
Sevgili Dostlar,
Birlikte olacağımız, nihayet tanışacağımız zamanı iple çekiyorum.

Merak etmeyin uzun uzun akademik bilgi verip sizleri sıkmama gayretinde olacağım İyi niyetli . Ama uyarmadı da demeyin bildiğim herşeyi anlatma çabasında olurum Paylaşımcı. İstediğiniz anda beni durdurabilirsiniz.

Bilgim ve tecrübem dahilindeki sorularınızı cevaplamaya da hazırım Mütevazi.

Şimdiden katılacak olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum Kibar. Umarım hava da güzel olur ki rahatça gelebilirsiniz Düşünceli.
Yukarıdaki satırları yazan iyi niyetli, paylaşımcı, mütevazi, kibar ve düşünceli bir şahsiyetle aynı havayı solumak ve bilgisini paylaşmak benim için onurdur. Asıl ben/biz teşekkür ederim/ederiz.

sariefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön