Konu: Phalaenopsis
View Single Post
Eski 04-11-2011, 20:31   #1990
emily14
Ağaç Dostu

emily14's Avatar

Giriş Tarihi: 31-07-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aygün Mesajı Göster
bu da dogal nem koruma ve goruntu acisindan iyi bir sonuc oldu... yani amacim dogal ekolojik dongusunu olusturabiliecekbir ortam yaratabilmekti

sevgili emily14,
İşte beni etkileyen asıl bu . Yani doğalı yakalamanız. Bu müthiş bir şey. Ağaç kütükleri ne güzel değil mi. Hele de bitkilerle uyumlarını başarıya dönüştürmek...Yosunlanması, kütüğün substrata dönüşmesi, nem sürekliliğinin sağlanması...Harikasınız, bayıldım ben bu işe Görüntü, her şey tam istediğim gibi.

Hmm, napıyor muşum? Bundan sonra aklımda ağaç kütükleriyle... Orman, dağ gezme şansım yok ama odun kereste kesilen, parçalara ayrılan açık yerler olur hani. Bir iki yer var yakınlarımda, bir gün uğramalı

Sevgiler...
Sevgili Aygün,

Ben bundan sonra daha fazla toplarim, elime guzel parcalar gecerse haber veririm, zira benim terasim artik doldu, icimde binlercesini yetistirmek var ama, onlari mutlu edememekten korkuyorum o yuzden seve seve yeni buldugum kutukleri paylasabilirim

hatta yarin bir tereslik olmazsa Bayramiç'te olacagim kaz daglarina bir giris yaparim yolumun ustune cikanlari yuklenirim, istanbul'a donunce haber ederim. yeterki siz o guzellikleri olduklari gibi dogal yasamlarina kavusturmak isteyin

emily14 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön