View Single Post
Eski 27-10-2011, 21:45   #451
asumandilek
Ağaç Dostu

asumandilek's Avatar

Giriş Tarihi: 20-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gülenmelek Mesajı Göster
41 kere maşallah, nazarım değmesin. Ellerinize sağlık, yine güzel görseller var.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi zenfree Mesajı Göster
Bayıldım çiçeklere. Bu mevsimde çiçek görmek ne büyük şans, sukulentleri sevmenin en önemli nedenlerden biri bu galiba.
Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Pastırma yazı bizimkilere iyi geldi. Kemikleri ısındı herhal, şenlendiler.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi cemo Mesajı Göster
Asuman ım, haftasonu makinayı kap gel, Paşa yok. Benim gariplerin böyle fotosu yok, kıskandım bakkk
Ablam Cumartesi mi Pazar mı hangisi? Kardeşin okullu oldu artık. Dershaneye gidiyor. Yalnız gezmekten onun da ilk haftasını kaçırınca ben bu Pazar ilk derslerin tekrarı varmış, gidip öğreneyim diyorum. Ama Cumartesi geleyim. Bir iki aranjman çalışsak ne güzel olur. Dün gece bi sitede gördüm insan diyemeyeceğim, kafalarının nasıl çalıştığını bilemediğim insanlar blujeanlere çiçek ekmişler. Şartellerim attı. Sana çok ihtiyacım var. Beni anlasan anlasan sen anlarsın. Bu arada istediğin fotoğraf olsun senin. Her zaman emrine amadeyim

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hanndan Mesajı Göster
Asuman Hanım sayfanızı ilk kez ziyaret diyorum.maşallah bu ne çeşit.Fotograf çekimleriniz ayrıca cok güzel.Yumurta içindeki sukulentlerse,,,,,,,onlara laf yok.Emeğinize sağlık.Sevgiler.

Sevgili Handan; çok teşekkür ederim. Daha güzelleri sizin olsun inşallah...

asumandilek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön