View Single Post
Eski 09-10-2011, 12:47   #12
Hüseyin Ovak
Ağaç Dostu

Hüseyin Ovak's Avatar

Giriş Tarihi: 29-05-2008
Sayın mrduran;
Sizin de uyarılarınızı ve tavsiyelerinizi dikkate alacağım,eleştiri ve uyarılarınız için teşekkür ederim... Yalnız şunu belirmeden geçemeyeceğim; foruma yazmadığım sürece forumdan uzak kalmadım,sürekli takip ettim...Benim foruma ara verme nedenim,eleştiriler değildir...Sulandırma,ticari çıkar amacıyle karalama ve hakarete varan (burada yazılmayanlar da var) söylemler karşısında, Ülke için çok önemli gördüğüm bir ürünün karalanmasına ve yanlış lanse edilmesine engel olmaktır... Beni sürekli takip eden üyelerin ne kadar sabırlı, uslubunu saygı çerçevesinde tutan ve dürüst bir şekilde sorulara cevap vermeye çalışan birisi olduğumu bilirler sanıyorum... Yine bu çerçevede kalarak, İnsan sağlığını korumayı hedefleyen,pestisit kalıntısı yüzünden binlerce ton sebze ve meyvenin gümrüklerden geri döndüğü ülkemizide,bu durumu ortadan kaldırıp;ülke ekonomisine katkı sağlayacak bir ürünün ülke tarımına ve ekonomisine kazandırılmasına katkıda bulunmayı amaçlayıp,sorulanlara cevap vermeye çalışacağım...saygılar...

Hüseyin Ovak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön