View Single Post
Eski 14-09-2011, 19:50   #6
eflone
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 15-05-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi selsipahi Mesajı Göster
Ayrintili fotograf ve bilgi icin tesekkurler, bu konuyu takip edecegim. Kucuk bir soru, kompost cayini nasil yaptiniz? Kucuk bahcemdeki domates ve fasulyelerime de cay ikram edebilir miyim? Kompost konusunu ben de bu forumdan arastiriyorum, mutfak artiklarimi ve yesilliklerimi biriktirmeye basladim bile.
Solucan konusuyla ilgili dinamik hareket ettiğim için takip etmeniz hem beni mutlu edecek hem de sizin de bir takım tecrübeler üzerinden bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. İkimizin adına da mutlu oldum. Kompost çayı konusunda zeytinlibahçenin verdiği linkten detaylı bilgi edinmişsinizdir zannediyorum. Ekstra olarak vereceğim tavsiye youtube videoları izlemeniz. Böylece hem süreci anlamak hem de görsel olarak çok daha fazla fikir edineceksiniz. Hem de yıllardır tecrübe sahibi insanlar yurtdışındakiler, bu işi bizden çok daha iyi yaptıklarını düşünüyorum. Hem londra' da yaşayan biri olarak yabancı dil konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacak olmanız sizin büyük bir avantajınız. Orada bu işlerle uğraşan kişilerle de iletişime geçebilirsiniz. Size tavsiyem mümkün olduğu kadar yabancı kaynaklara ulaşmaya çalışın, çok farklı bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

eflone Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön