View Single Post
Eski 02-09-2011, 12:34   #141
merlict
Ağaç Dostu

merlict's Avatar

Giriş Tarihi: 10-08-2009
Çok güzel bir çalışmaya başlanmış ama her zaman olduğu gibi hızlı başlayıp gereksiz nedenlerle bıktırmışız bilginleri.Kağan hocam ve bazı arkadaşlar neler paylaşmış ama nedense yok adı böle olsun, yok şu olsun derken çok önemli bir arşiv çalışmasını yine heba etmişiz.Eğer bu günden sonra devam etmek isteyenler olursa ben başlangıç yapmaya başlarım.Uzun süredir yapmak istediğim çalışmaya burdan devam edebilirim.Bu işin ilmini okumadım, katagoriyi bilemem ama kendimce bir düzen kurmak istiyorum.Biraz kapsamlı ve elimde her zaman ulaşabileceğim güncellendikçe değişecek bir döküman olacak.Nette bir sayfada paylaşmak yerine dosya olarak paylaşmak gerek.Çünkü siteler bir süre sonra kapanabiliyor. Aslında yapmak istediğim OGM'nin ağaçlar bölümü gibi bişey.Resimli, Türkçe isimli, Latinceside olacak.Ulaşabildiğim bilgiler varsa kısaca açıklama.

İlk yapacaklarım, bu güne kadar burada paylaşılanları bir excel dosyasında toplamak ve değerlendirmeye başlamak.Katılmak isteyen olursa benimle irtibata geçsin.Daha hızlı ve etkili olur.

Mehmet

Düzenleyen merlict : 02-09-2011 saat 12:38 Neden: Link ekleme
merlict Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön