View Single Post
Eski 18-08-2011, 15:26   #34
missmenas
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 31-03-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kedicik Mesajı Göster
Abla içleriinde böle gözüü açık atik olan hangisii böle anneden beslenirken yerinii kimseleree kaptırmayan varmı **** yawrumm yazık diğerleriinden sıra bulamayıp tüüh yine ayakta kaldık diyen .ÇOK rica edicem ablam lütfenn görüntüle bu harika varlıkları.sevgileriimle
Sadece Velveleci istediği memeyi kapıyor onun cıyaklaması sanırsam yanındakini rahatsız ediyor. Yanındakiler memeyi bırakıp ona veriyor sus yeter artık der gibi Karnını doyuran sırtüstü yuvarlanıp kendini arkaya atıyor. Rahat 2 saat kadar uyuyor. Uyanan kıtlıktan çıkmış gibi Annelerinin kokusuna yönelip memeye yapışıyor. Bugüne kadar sürünerek gidiyorlardı bugün biraz patilerine güç gelmiş nerdeyse yürüyecekler
Dün Şirini balkonda soğuk suyla yıkamak zorunda kaldım. İyiki yıkamışım, garibimin çok hoşuna gitti. Banyo yapmak istediğini anlatmaya çalışırcasına dışarıya su açtığım tuvalete sürekli girip çıktı sonrada arada bir onu banyo yaptırttığım yere 2 defa gitti. Anlaşıldı dedim canı banyo istiyor. Öyle rahatlamıştıki, 2 defa banyo esnasında koşup içeri girdi yavrulara bakıp geri yanıma geldi. Bu sıcaklardan olsa gerek birde süt veriyor arada bir ateşi yükselir gibi oluyor. Sürekli yavruları ve Şirini gözlemliyorum. Daha öğrenecek çok şeyimiz var
Dün Akşam, Site sakinlerinden Veteriner Arif Bey in arkadaşı diğer veteriner. Şirine tam 15 tane bıldırcın hediye etti. Onlar gider gitmez haşladım 5 tanesini Afiyetle yedi, 1 tanesini tabii ben götürdüm Nasılsa Şirin bıldırcın avına çıkmayacak....

Kızımla böyle, ve yavrularıyla nerdeyse yatağımı paylaşacağım.
Benim yatağımdan uzakta yattıkları zaman, sabaha kadar uyutmuyorlar ne beni nede kendilerini. Çareyi böyle bulduk, sabaha kadar çıyaklama olmadan uyuyabiliyoruz artık. Diğer türlü Şirin benim yanımda uyumak istiyor, hal öyle oluncada Yavruların Anne kokusuna doğru emekleyerek cıyaklayarak gelmeye çalıştıklarını Ve kaç defa Şirini yerine yatmalısın diye uyardığımı siz düşünün artık.
İnsan Sevince herşeye katlanabiliyor. Şirin'in hala kanaması devam ediyor.... Kanaması biter bitmez evimize taşınmaya başlayabiliriz.

Bu Velveleci, Ya Anne'in boynunda uyur ve ya arkada en uzakta.

Eklenen Resimler

missmenas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön