View Single Post
Eski 14-08-2011, 19:41   #13
missmenas
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 31-03-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yeşillim Mesajı Göster
Sayın Maki01, başlığı açmakla ne iyi ettiniz, teşekkür ederim.
Biraz daha rahat mesaj yazabilirim. Doğumdan bir gün öncesi
hali içimi sızlattı.. nasıl da kavramış yavrularını, tabii konu bebekleri olunca
fotoğraf çekilirken o nasıl bir bakıştır öyle..! Anne olmanın gereğini sergilimiş.

Yavrular, o kulaklar, bacaklar... baba nerede gelsin şefkat göstersin değil mi?
Belki şirinin ihtiyacı vardır, belki de sütü artar. Hatice Hanım, kutluyorum sizi
Hem anneanne hem de ebe oldunuz.
Sevgili Yeşillim,
Yavruların gözleri açılıncaya kadar Paşayı göstermiyeceğiz. Bizim kızın koruyucu özelliğinden dolayı olumsuz birşeyler yaşamaktan korkarız. Kısmetse 2 hafta sonra. Babada görecek, bende çok merak ediyorum tepkileri neler olacak diye...
Güzel dileklerin için çok Teşekkür ederim...
Bugün çok enteresan bir olaya şahit oldum. 2 dk lığına pc masasının altına girip orda yatıyormuş gibi yapıyor sonrada yavrularını gözlemliyor. Bunu gün içerisinde defalarca yaptı. diğer enteresan olan şeyde bu sığındığı yeri sürekli tırmaladı. Sanki güvenli yer der gibi işaret bırakıyor gibi geldi bana. Ben fırsat buldukça pc başında oturuyor olmam Bebeklerede güven vereceğinimi düşündü acaba?
Gözlemlemek gerçekten de harika. Dışarı ihtiyacını bile yapmaya gitmiyor Ta ki ben hadi kızım gidelim deyinceye kadar. Ben dışardaysam ihtiyacını yapıp geliyor ben içerdeysem asla gitmiyor.... Müthiş bir Annelik güdüsüne sahip tam anlamıylen koruyucu....

missmenas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön