View Single Post
Eski 06-08-2011, 17:24   #25
Derya Özen
Ağaç Dostu

Derya Özen's Avatar

Giriş Tarihi: 18-11-2006
Thumbs up

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi DarkYES Mesajı Göster
Merhaba,

Bu ay fotoğraf seçme konusunda çok zorlanıldı diyeceğim ama öyle olmadı
Konuyu seçme aşamasında, iyi kötü herkesin dolabında ve belki bazı üyelerimizin kümesinde kolayca bulanibilir bir malzeme olacağından çok sayıda fotoğraf geleceğini düşündük. Yanılmışız.

Bilemiyorum, belki sorun yurumtanın parlak çekici renkli bir malzeme olmamasıydı

Katılan arkadaşlara teşekkür ediyoruz.
Bence yanılmadınız Darkyes

Ben ve kız kardeşimde tavuk yumurtaları ile çalışma yaptık. Benimki nü hissi uyandıran bir kareydi Kız kardeşiminki ise diğer arkadaşlarınki gibi bir çalışmaydı. Ben yarışmaya uygun olmaz diye yüklemedim, sanırım oda iş yoğunluğundan. Yaz dönemine gelmiş olması, ve hemen herkesin elinde yumurta ile ilgili kareler olmaması, biraz yarışmanın yavan geçmesine neden oldu kanımca. Oysa daha yumurta başlığını okur okumaz, ben çok renkli bir yarışma geçeceğini düşünmüştüm. Mesela, yumurtadan yapılan bebekler var böyle saçlı falan, önce aklıma o geldi, sonra sanki yatağın içinden görünen kalça hissi uyandıran bir kare, ve diğer arkadaşların yaptığı gibi yumurtayı boyama yöntemleri, benim aklıma bunlar geliyorsa, diğer arkadaşlar daha neler neler yapar diye düşünmüştüm. Eminimki pekçok kişide benim gibi düşünmüştür, fakat sıcakların verdiği bir rehavet var. O sebeble böyle oldu bence. Katılan tüm arkadaşları kutlarım, (e) bunca şeyi düşündüğüme göre, bende yüklemesem bile en azından yarışmaya katılmış sayılmamaz mıyım

Derya Özen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön