View Single Post
Eski 07-07-2011, 17:24   #34
syıldıran
Ağaç Dostu

syıldıran's Avatar

Giriş Tarihi: 12-03-2008
Sn. EMEK-SMG ,
Sizinle İzmirdeki tarım fuarında görüşmüştük , ağaçlar.net forumunda görmekten de memnun olduğumu belirtmeliyim. Burada mesaj yazan diğer üyeler gibi ürününüzün hayırlı olması ve hakettiği yere gelmesini dilerim. Fuardaki standınızdan 1 lt. lik ürününüzden almıştım , fırsatını bulup şu ana kadar kullanamadım , bir aksilik olmazsa bu hafta sonu kullanmayı düşünüyorum. Ürünü alalı yaklaşık 8-9 ay kadar oldu , normal oda sıcaklığında muhafaza edildi , umarım bozulmamıştır. Forumdaki mesajlarınıza baktığımda bir yıl içerisinde kullanılması gerektiğini belirtmişsiniz. Eğer bir aksaklık olmazsa hafta sonu 3 yaşındaki zeytin ve nar fidanlarıma uygulamayı düşünüyorum. Bakır içermiyen ot ilaçları ile karıştırılabileceğinden bahsetmişsiniz , bu çok iyi . Zamandan ve paradan tasarruf etmek için 400 lt.lik depoya 1 lt. ürününüzden ve ve gereği kadar ot ilacı koyarak uygulamayı düşünüyorum . Bu arada aklıma gelmişken sorayım , dağlık arazide kuru şartlardaki zeytin ağaçlarına ürününüzü uygulayabilirmiyiz , uygulayabilrsek ne şekilde ve ne zaman olması gerekir . Zeytin ve nar fidanlarına yaptığım uygulamadan iyi sonuç almam durumunda , tüm bahçelerimde ürününüzü kullanmayı düşünüyorum. Selamlar . .

syıldıran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön