View Single Post
Eski 10-06-2011, 13:09   #6
bıcırık
Ağaç Dostu

bıcırık's Avatar

Giriş Tarihi: 11-04-2010
Üzerinde biraz daha çalışmam lazım ama bu yıl böyle idare edeceğiz...Seneye biraz daha kapatırız küveti ve havuz olur...Şimdi de yapım aşamaları...
Tabii ki önce küvet bulmam lazımdı...Tuzla da ki bütün sokak araları gezildi bulunan birkaç küvet sahipli çıktı...Ama yılmak yok tabii ki aklıma koydum yapacağım nilüferlerime bir havuz...Sonunda internetten Kartal da bir küvet buldum...Ama bizimkilere nasıl söyleyeceğim benim nilüferlere Kartal da küvet buldum diye...Bizim arkadaşların delilik hikayelerini başladım anlatmaya hatta siteyi açıp okudum bazılarını...Amacım kendi deliliğimi hafif göstermek...Çünkü bu küveti ne taşıyabilirim nede kartaldan getirebilirim...Bir kaç gün anlattım böyle sonra kartalda ki küveti ve nilüferleri dile getirdim çekinerek...Eşim hemen talimatları verdi...oğlum ve klinikte çalışan kızlardan birinin abisi kartala yola çıktılar...ama ben inanamıyorum hala...Bu kadar çabuk olduğuna...Canım benim bana katlandığı için gerçekten cennetlik...o akşam küvet bizim terasa gelmişti bile...Gece çok yorgun olmama ve yağmur atıştırmasına rağmen küveti temizledim...Beni içeri alamıyorlar.
Neyse işte sabah hemen başladık işe...Bu arada oğlum olmadan olmaz tabii...o benim cefakar gönüllüm...test ediyorum bakalım elektronik mühendisliğinde neler öğretmişler....
Önce sıcak silikonla delikler kapatıldı...

Eklenen Resimler

bıcırık Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön