View Single Post
Eski 09-06-2011, 17:40   #1
kamuranbaba
Yeni Üye

kamuranbaba's Avatar

Giriş Tarihi: 03-05-2008
Martin Teras & Balkon

Herkese Ukraynadan merhabalar Hepinize neşeli günler dilerim
Aslinda ben ağaçlar netin eski üyesı olmama rağmen şimdiye kadar yeni konu açıp yazmamiştim sadece okumaktaydım ve şimdiye kadar okuduğum üyelerin yazılarınıda çok samimi ve candan bulduğum için bende artık bu güzel ortama katılmaya karar verdim.
Eşim ve ben terasımızla yeni yeni ilgilenmeye başladik çünkü uzun zaman meşgul olduğumuzdan fazla zaman ayıramamıştık sadece geçici birşeyler yapmıştık şimdiki halinin fotoğrafları en kısa zamanda yüklemeye çalışıcam ve yeni fidanlar ve ciceklerde alip zaman icinde daha profesyonel bir teras yapmaya calişıcaz eğer mümkün olursa süs havuzu ve kamelyada yapmayi planliyoruz terasimiz zamanla değistikce yeni fotoğraflar ekleyeceğim (Tabi bu arada boşta durmadım mayıs ayında Türkiyeden getirdiğim tohumlardan biber maydanoz reyhan roka nane yetıştırip fide boyuna gelıncede Ukraynada daça dediğimiz yani bağ evimizin bahçesine geçtiğim pazar diktim fotoğraflarını daha sonra inşallah büyüdüklerinde paylaşırım birde terasta amatör olarak bazı ağaçları çekirdekten yetiştirmeye çalışıyorum bu konudada duruma göre ağaç seven dostlarımla zaman içinde fikir ve görüş alışverişinde bulunmak isterim hepinize saygı ve sevgilerimizi sunarız.

kamuranbaba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön