View Single Post
Eski 04-04-2011, 22:21   #75
memet
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

memet's Avatar

Giriş Tarihi: 18-02-2006
"Bu konu başlığında pollemikler içinde sorularıma cevap hakkınız yok,"

Elbette herkesin cevap hakkı var bu sizin karar vereceğiniz bir durum değil.Çünkü tartışmayı

"Sayın memet ithamlarınızla boş polemiklere yol açtığınızın farkında değilsinizki, bu başlığa ilgi göstermiş bir kişiye ölçüsüz davranışlar gösrererek kendizi küçültüyorsunuz,"
Gibi cümlelerinizle yürütmeye çalıştınız, bu tür cümleleriniz için sizin bir cevap hakkı durumu değil bir özür dileme durumununuz var. Diğer başlıkta da "satılmış" cümlenizi silmiş olmanız durumunuzu kurtarmıyor bana hakaretleriniz için özür dilemek zorundasınız. İşte ben buna cevap hakkı veriyorum size.

Muhatabım doğrudan sizsiniz ve cevaplayıp özür dilemelisiniz.
Bütünüyle polemik yapıyorsunuz bunu bıraktığınızda makul cümlelere konuşulduğunu görebilirsiniz. Önce özür dilemeniz kaydıyla.

Bonside solucanı dengede tutmak diye bir şey yoktur. Bu bütün yazılanları sadece polemik yapmak için okuduğunuz yazılanlarla hiç ilginiz olmadığı anlamına gelir. Bonsai toprak karışmında solucan yaşamaz. Örneğini de gösterdim. Size kaç kişi de bunu açıkladı bırakın artık polemik yapmayı konuyu bilmeyenleri yanlış yönlendiriyorsunuz.

Bonsaicilerin bir konuda bilgisi olmadan fikir sahibi olanlara fobisi, evet bu var.

memet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön