View Single Post
Eski 15-02-2007, 22:57   #62
hüseyin suat duman
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 10-02-2007
Öyle **** böyle İstanbula göbekten bağlı arkadaşlar, fazla düşünmeyin, kendinizi yormayın, dosdoğru Şile'ye gelin. Şileye gelmek, özellikle Anadolu yakasında oturanlar için karşıya geçmekten çok daha kolay! ( yaz dönemine ait oniki pazar günü haricinde! ) Sevgili Coşkun ARAL bile diyor ki; tüm dünyayı gezdim ve gördüm ( içimizde Onun kadar gezmiş biri var mı ? ) Şile'de aradığım her şey mevcut ve emekliliğimde yaşamayı düşündüğüm en uygun yer..
Kastamonuya gelince, Anadolunun her yeri bir başka güzel ama özellikle orman güzelliği ve zenginliği açısından benim tartışılmaz birincim, hiç tereddütsüz Kastamonudur.. ( Sarı çamlarına aşık olduğum Ilgaz dağı, Ballı dağ, Küre dağları milli parkı, Cide ile Azdavay arasındaki, Osmanlı donanmasının inşasında kullanılan ağaçların yetiştiği muhteşem kayın ormanları, başta Pınarbaşı kanyonu olmak üzere, daha insan ayağı değmemiş yerler bulunan bakir kanyonları, ve inanılmaz güzellikte bir sahil şeridi.. Emin olun ki eğer bir doğa ve ağaçsever Kastamonuyu görmemişse, bu onun için çok büyük bir eksikliktir!..)

hüseyin suat duman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön