Konu: SDurul
View Single Post
Eski 14-02-2011, 21:39   #13
Sevgi Durul
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Emre İlhan Mesajı Göster
Foruma ilk üye olduğum günlerde gizli gizli bahçesini izlemeye başladığım üyelerimizden birisi SDurul öğretmenim. Nedenini bilmediğim daha doğrusu anlam veremediğim bir pozitif enerji oluştu bende SDurul öğretmenime karşı. Bitkilere olan özeninden, birde paylaşıma verdiği önem ve düzenden olabileceğini varsayıyorum. Mesajında diğer üyelerin kendinden pek birşey öğrendiğini zannetmediğini yazmış. İşte bu nokta çok önemli, SDurul öğretmenimin mütevazi bir kişiliği var, bunu mesajlarından ve tavırlarından pekâla keşfetmiştim. SDurul öğretmenim, siz diğer üyelere pek fazla birşey öğretmediğinizi düşünüyosunuz ama, bilemiyorum belki farkında değilsiniz. Gerçekten sizin bahçenizden ve paylaşımlarınızdan öğrendiğim çok şey oldu. En önemlisi de paylaşım düzeni oldu. Fotoğraflarınızı foruma yüklemeden önce tek tek adlandırdığınızı gördüm yani bir paylaşım için oldukça zaman harcadığınızı düşünüyorum. Agaclar.net'i açar açmaz başlığı gördüm ve bu sabah bana baya güzel bir süpriz oldu bu.
Hakkımdaki güzel görüşleriniz için teşekkür ederim, sevgili Emre. Ben de sizin
gibi gençlerimizin burada olmasından, son derece memnunum. Ayrıca böyle düzgün bir evlat yetiştiren ailenizi tebrik ediyorum.

Başarılarla tamamlayacağınızdan emin olduğum, öğrenim hayatınızdan sonra size, sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum.

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön