View Single Post
Eski 03-02-2011, 19:01   #139
Gül Batur
Ağaç Dostu

Gül Batur's Avatar

Giriş Tarihi: 08-03-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Vildan Sönmez Mesajı Göster
Gül Hanım, bu başlığı nasıl da görmedim ben, sizden de kaküslerinizden de özür dilerim.
Hepsine de yıllarca emek verilmiş besbelli ama onlar da size çiçekleriyle karşılık vermiş. Ahtapot kaktüsünüzün ilk fotoğraflarını görünce hayran kaldım, şimdiki durumunu sorayım derken ilerleyen mesajlarda kaybettiğinizi gördüm ve çok üzüldüm.Biraz daha farklı ama daha güçlü bir türmüş oysa.
Bendeki de bu yıl ilk defa tüm kollarını sararttı ve döktü . Ancak gövde sağlamdı ve şimdi üzerinde yeni kollar çıkıyor.Sizin ahtapotunuzun gövdesinde de alttan bir problem oluşmuş gibi görünüyor.
Şahsen ilk gördüğüm yerde bir tane daha alacağım, çok sevdiğim bir tür bu.

Diğer kaktüsleriniz de harika. Güle güle büyütün ve daha sık fotoğraf paylaşın bizimle.(şimdi başlığı yeni baştan okuyacağım)
Hiç sormayın SN Vildan Sönmez, aslında benim tezcanlılığımdan oldu diye düşünüyorum. Kolları sararıp dökülünce gövdesi de sarardı ben de öldüğüne karar verip attım Ama sizin ahtapotunuzun sürgünlerini görünce atmasaydım benimki de böyle canlanırmıydı tekrar acaba diye hayıflandım. Neyse ilk gördüğüm yerde hemen ben de alacağım.

Gül Batur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön