View Single Post
Eski 03-02-2011, 11:13   #49
Tubay
Ağaç Dostu

Tubay's Avatar

Giriş Tarihi: 20-02-2008
Önce kaza olduğuna inanmak istedim ama daha öncede aynı şekilde arka kısmına tekme atılarak yaralamışlardı.Mahalledekiler üç çocuğun sürekli olarak pisiyi sıkıştırdığını görmüştü.Olaydan sonra çocukları gören dostlarımız,durdurup sormayı denemişler ama çocuklar kaçmışlar.Bizim mahallenin çocukları değillermiş
Pisiyi sokağa bırakmak istemiyordum ama evde yanlız kalınca çok kötü oluyordu.Hem mahalledeki herkesin sevgilisi olduğundan,sabahları tüm esnafa günaydın demezse,herkes telefonla beni arayıp niye gelmediğini soruyordu.Birkez olsun caddeye çıktığını görmedik.Mahalle sınırlarını çok iyi bilirdi.Asla uzaklaşmazdı.Çocuklarla oynamayı seviyordu.Kazara canını yaksalar bile birkez olsun tırmalamamıştır.Hatta bir keresinde bir yaşındaki bir bebek onu oyuncak gibi kuyruğundan çekip tüylerini yolmuş,parmağını gözüne sokmuştu biz panikle olaya müdahale edelim demiştik ama garibim canı yanmasına rağmen, kendini bebeğin ellerinden kurtardıktan sonra, bebeğin ellerine bulaşan tüyleri yalayıp temizlemişti
Fotoğraf, eşimle televizyon izlerlerken filmin 10.dakikasından sonraki halleri

Eklenen Resimler

Tubay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön