View Single Post
Eski 27-01-2011, 20:29   #40
Harun Parlak
Ağaç Dostu

Harun Parlak's Avatar

Giriş Tarihi: 19-01-2007
Walter Pall Orcun, nice work. I think you could take off the lowest two branches. And then you could ccut off the upper 20 % of the trunk and lower the apex.
WP

Google çevirisi Bukadar iyi bilen arkadaşlar doğru çeviri yapar ise daha doğru bilgilenmiş oluruz.

facebook'a üyeliği olmayan arkadaşlar buradan görebilsin diye buraya aktardım umarım yanlış yapmamışımdır. Eğer bir sakıncası var ise şimdiden özür dilerim. Gerkirse hemen silebilirim.
Kaynak sayfa açılırmı bilemiyorum.

Walter Pall Orcun, güzel bir çalışma. Sana en düşük iki kola çıkarmak düşünüyorum. Ve sonra gövdenin üst% 20 alt ve apeks kapalı ccut olabilir.
WP

Orçun Okul
Dear bonsai friend and master
I thank you for the valuable comments and said it needs to be done
I'll do as you say a low level and apex of the branches cut by %20 percent shorter

Orçun Okul
Sevgili bonsai arkadaşı ve usta
Ben değerli yorumları için teşekkür ederim ve yapılması gerektiğini söyledi
Eğer düşük bir seviyede ve% 20 oranında daha kısa kesilmiş dalların tepe dediğin gibi yaparım

Bende yukarıda söylenenlerden farklı bişe söylemedim ki. Söylediğim Oran ayarlaması yapılması ve Atölye çalışmalarımızın yetersiz kaldığı. Bunda da fikrim aynı.
Bu kadarla yetineceksek diyecek bişe yok. Ben daha fazlasını istiyorum. Umarım başarırız.

Harun Parlak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön