View Single Post
Eski 15-01-2011, 15:52   #1
Lilium
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Zihinsel engelli öğrencilere meslek eğitim okuluna destek.

Sitemizde üye zihinsel engelli öğrencilere öğretmenlik yapan bir öğretmenimizden şöyle bir mesaj aldım.
Alıntı:
beyaz zambak hakkında..

selamlar.. ben izmir /bornovada zihinsel engelli öğrencilere meslek eğitimi veren hasan tahsin iş okulunda tarım teknolojisi öğretmeniyim.. okulumuzda yaklaşık 1,5 dönüm uygulama bahçemiz var buranın içinde bağışlarla yapılmış 40 metrekarelik bir seramız var.. baçemizde sebze ve meyve uygulamaları ayrıca peyzaj çalışmaları yapıyoruz. Okulumuz devlet okulu olması nedeniyle imkanlarımız malesef kısıtlı.. sizden ricamız bize beyaz zambak soğanı konusunda yardımcı olmanız. Bu konuda katkıda bulunmak isterseniz seviniriz.. kargosunu ben karşılayabilirim.. katkılarınız karşılığında okulumuzdan tarafınıza katkı belgesi yollanabilir.. Elimizden başkası gelmiyor malesef.. olumlu **** olumsuz bu mesajıma cevap verirseniz sevinirim.. selamlar

Adem Erhan tel:0 505 357 99 93 ademerhan@hotmail.com
Hasan Tahsin İş Okulu 0232 3885660
Kendileriyle görüşüp benim yapacağım katkılar hakkında görüştük anlaştık. Buradan bildirmemin sebebi, engelli arkadaşlarımıza değişik bitkilerle katkıda bulunmak isteyenler, arkadaşımızın telefon ve mail adresiyle iletişim kurabilirler.
Buradan da ne tür bitkilere ihtiyacları var diye sorulabilir.

Lilium Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön