View Single Post
Eski 13-01-2011, 00:03   #20
orcanöbekçi
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-02-2007
Sayın Hazeyn;
Cevap yazmıştım ama tekrar bakınca göremedim.Belkide göndermedim.Çalışmalarım pek kayda değer değil.Fakat ben sizin bonsai konusundaki azminize hayran kaldım.Adaylarınıza
fırsat buldukça bakıyorum.Çok güzeller.Şimdi ben bir konuya dikkatinizi çekmek istiyorum.
bu kadar çok çocuğa bakabilecekmisiniz?Hemde siz hemen bonsai saksısına alıp bonsai görünümü vermek istiyorsunuz yani hemen hepsi küçücük saksılarda.Orası Adana çok sıcak aman dikkat;Diğer bir hususda çocuklarınızın sayısı çok.Bir sınıf çocuktan çok.
bunlar hep ilgi istiyecek yani görevle bir yerlere gitseniz gelince bir çoğunun öldüğünü görebilirsiniz.Bu yüzden aile planlaması yapıp sayılarını sınırlandırıp elde olanlara çok daha iyi bakmalısınız.Bu yazdıklarım sizi üzmesin;Ben iki sene evvel yetmiş hatta seksen kadar
saksıda ağaç bakmaya başladım.Yamadoriler yaptım .Hemde büyük saksılarda bakmaya çalıştım ama şimdi toplasan yirmibeş hadi bilemedin otuz tane.Onlarada bakarken zorlanıyorum.Diğerleri öyle **** böyle öldü.Bu yüzden ben saksılarını bile küçültmekten vazgeçtim.Herşey birtarafa çalışmalarınız takdire şayan ,seçtiğiniz ağaçlarda mükemmel.
Kolay gelsin

orcanöbekçi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön