View Single Post
Eski 20-12-2010, 10:30   #39
Oğuz Karsan
Ağaç Dostu

Oğuz Karsan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-12-2006
Merhaba.

Son gün, yani dün saat 10.00 da fuara gidebildim. Yağmurlu olduğu için katılımın fazla olmayacağını düşünüyordum. Saat 12.00' ye doğru koridorlar yürünmez hale geldi.

Başka fuarlar da vardı. Spor ve su fuarı da iyiydi. İlk LPG'li Traktörü de inceledim. Biraz ilgilenince kaç çeşit traktör imal edildiğine şaşırdım. Neredeyse her iş için ayrı traktör üretilmiş. Tabi yine çiftçimizin en çok dikkatini çekenler tarım aletleri değil, Güzel mankenler oldu.

Diğer fuarları da gezdim. En çok ilgimi çeken rüzgar ve güneş enerjisi ile ilgili bölüm oldu. İngiliz, İspanyol ve Fransız menşeli koyunların katılmasına rağmen yerli ırklarımızdan hiçbirinin katılmamış olmasına ise üzüldüm.

8 salonun hepsini gezdim. Fuar alanı düzenli ve temizdi. Fidancılar neredeyse yok denecek kadar az sayıdaydı. Silahların sergilendiği otobüs de ilginçti. Su ile ilgili salonda ise arıtma cihazları ağırlıktaydı. Havalandırma ve ısıtma mükemmeldi. Büfelerde ise simit ve poğaça satılmamasını yadırgadım.

Otopark fırsatçılığı ise had safhaya ulaşmış. Başka alternatifinizin olmadığını bildiklerinden 10.TL. alıyorlar.

Saygılar

Oğuz Karsan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön