View Single Post
Eski 22-11-2010, 15:53   #5
İlkin
Ağaç Dostu

İlkin's Avatar

Giriş Tarihi: 09-07-2007
İlginiz ve beğendiğiniz için çok teşekkür ediyorum sayın Fatih, fund@ ve Güler Hanım... Sizlere olur mu bilmiyorum ama bazen bir şeye bakarsınız ve vurulursunuz. Baktınız mı öylece kalakalır ve bu dünyadan kopar gidersiniz, seslense kimse duymazsınız. Bu çiçeği de gördüğüm zaman öyle olmuştu bana da. Sanatla ilgilenen birisi olduğum için hayal gücüm çok geniştir her dakika gözümün önünde şekiller renkler oluşur, geceleri gözümü kapattığım zaman bir dünya hareket uyutmaz ve kalkıp onları çizmek zorunda kalırım. Bu çiçek de beni benden aldı işte, sanat harikası değil de nedir bu allah aşkına. Nasıl bulurum diye yıllarca uğraştım durdum bu bitkiyi. Kısmet bu seneye imiş meğer.

Güler hanım bence bulaşmamazlık etmeyin bu türlere. Sizi engelleyen tek şey bir türü bulursam bakabilir miyim, bakamaz mıyım olsun. Doğal ortam koşullarını onlara veremedikten sonra bir türe bakmaya çalışmak ona eziyet etmekten ve boşa kürek çekmekten başka bir işe yaramıyor. Küpe çiçeklerine bayılıyorum mesela ya da başka sıcağa gelemeyen türlere ama gelin görün ki bulunduğum şehirde yaşamalarına imkan yok. Ben de bakabileceğim hayallerimin peşinde koşuyorum.

İlkin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön