View Single Post
Eski 20-10-2010, 20:21   #103
bayindirmevki
Ağaç Dostu

bayindirmevki's Avatar

Giriş Tarihi: 22-07-2009
Sayın Alper Akman

Ben Bayindirmevki sizin müşterinizim. Velinimetinizim. Siz kimsiniz?

Esnaflık anlayışına sığmayan tehditkar hitap biçiminizi kabul etmiyorum. Ben insan olmanın getirdiği dikkat ile cümlelerimi kurar ve kesin yargıda bulunmamaya özen gösterirken siz alıp başınızı gidiyorsunuz.

Edalarmış, kimimiz şu, kimimiz bu. Hafta sonu gezisi gözlemleri imiş. Yüksekten, yüksekten laflar.

Doğasevere hitap ederken, beynimi, tuşlara basan elimi, kalbim frenler. Ben, onu bu forumdan önce tanıdım ve hiç bıkmadan bana konuları izah eden maillerini özenle saklarım. Ama sizi şimdi bu yazdıklarınız ile tanıyorum ve size hiç bir frenim yok.

Bu üsten tavırları size sağlayan güç ve parada benim de payım var. Ben velinimetinizim. Sizi sorgulama hakkına sahibim ama siz beni aşağılama hakkına sahip değilsiniz.

Ben hoş geçen bir hafta sonuna iliştirilmiş acemice gözlemlerimin aşağılanmasını kabul etmiyorum.

Siz çevreci olduğunu iddia eden. Çevre sorunlarından geçimini sağlayan. Çevreyi sadece siz bileceksiniz. Hesaplayacaksınız. Analiz edeceksiniz. Yorumlayacaksınız. Ben cahil kul hiç bir şeyden anlamıyacağım. Anlamam için sizin gibi teknik konuşmak gerekecek.

Anlamak için bir ruh, bir kalp, doğru karakter ve sezgi de yeter.

Geçici kanaatimdi ama şimdi eminim. Yapılan kaynak israfı. Ben bunun için ilk yazımda yerel yönetimi hedeflerken şimdi anlıyorum ki siz de buna dahilsiniz. Araya girmişsiniz. Esnafın iyisi yanlış talebe olmaz der. Doğru seçeneği önerir ve ısrar ederdi.

Sadece koku önlemek için bu kaynak harcandı ise yazık. Geçici uygulama ise yazık. AR-GE ise yazık. AR-GE'yi kendi kaynaklarınız ile yapmanız gerekirdi.

Saygılar diyemiyorum.

bayindirmevki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön