View Single Post
Eski 20-10-2010, 11:49   #101
Alper Akman
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 22-04-2007
Muratlı çalışmasının Muhaliflerine,

Çeşitli meslek guruplarından oluşan muhalifler kiminiz kendini mühendis edasıyla konuya dahil ediyorsunuz kiminiz hafta sonu gezilerindeki gözlemlerini duyuruyorsunuz, kiminiz 1 km uzağından geçtiğiniz bölgenin kokusundan bahsediyorsunuz, kiminizde hiç görmediğiniz bölge adına yazıyorsunuz nedir sizin amacınız bölgeyi kirletenlerin cephesinde misiniz, ocak, şubat 2010 tarihinde neler yazıyordunuz şimdi neler yazıyorsunuz.

İşin başına dönersem Muratlıdan bize ulaşıldığında bende bu işi Sn.Doğasevere o bölgenin insanı ve sizler gibi dostları var diye ona havale etmiştim. Sn Doğaseverin bu işi ilk Sn Ensar'a duyurduğunu ve Sn.Ensar'ın girişimlerde bulunacağını bana söylemişti. Sn.Ensar ne yazık ki bunu başaramadı. Tekrar ben devreye girdim ve Agustos ayında çalışmalarımız başladı koku kesildi bunu ispatladık, şimdi mevsimsel sıcaklıktan dolayı koku yok.

Sizler nerelerdeydiniz konferanslarda,protestolarda,halk tanıtım günlerinde yoktunuz, uygulama başladığında yoktunuz, yoktunuz, yoktunuz...

Şimdi gelmiş seffaflık içerisinde büyük bir cesaretle herkese acık bir forum'da tartışmalara açık bir şirketi nelerle suçluyor ve amacını daha sonrasını bilmediğiniz veya anlamk istemediğiniz hele hele EM Teknolojisini hiç bilmediğiniz ortada iken oturduğunuz yerden yazmanız bu konunun çözümünden yana olmadığınızı gösteriyor.

Belki sizin bu grubun bir çözüm önerisi vardır,yetkililerle görüşün projenizi anlatın biz bir şeye angaje olmuş değiliz ki bu bir süreç, Sn Ensar işte size bir iş kolu.

Sn Doğasever bu işin muhatabı değil. Sn doğasever hayalini bile kuramadığınız pratik bilgileri (EM'le ilgili) sizlerle paylaşmıştır. Konunun muhatabı şirketimiz ve uygulamayı yaptıran mercilerdir.

Bu yol parası işine gelince bu alındı denen yol parası miktarını ispat edemiyen vatan hainidir.
Sizleri tüm söylemlerinizi ispata davet ediyorum.

Alper AKMAN
EM Agriton Ltd.Şti.

Düzenleyen Alper Akman : 20-10-2010 saat 15:16 Neden: Başlık uygunsuz oldu
Alper Akman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön