View Single Post
Eski 19-10-2010, 23:39   #99
ensar
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 29-02-2008
Evet Sevgili Malina,

İstediğiniz tarafı tutabilirsiniz buna kimse karışamaz. Benim tarafımı tutsanız da tutmasanız da benim fikrimi değiştiremezsiniz ben doğru bildiğimi söylerim. En fazla beni banlarsınız.

''Kirlenme durdurulmadan bu işe başlamanın mantığını anlamış değilim.^''

Bir taraftan kirlenme devam edecek diğer taraftan suda EM ile temizlik yapacaksınız. Olmaz böyle bir şey. Buna da AR GE ÇALIŞMASI DİYECEKSİNİZ.

Önce bu konuda sayın Doğaseverin ve Alperin çelişkili açıklamalarına bir göz atın.

''Sonuçta siz haklısınız, arz ve talep dengesi ''dedim

Evet bu projeyi havalar sıcakken yapsalardı ( Temmuz Ağustos ) vede koku kesilse idi en büyük destekçisi olurdum.

Anncaak siz 50.000 Tl alacaksınız sonrada önce x hedefini koyacaksınız sonra hedef küçülteceksiniz vede 50.000 TL ye yol parası diyecekseniz.

Sayın Malina siz sormasanız da, bazıları ve ben Bu yol parası mı dünya turu parası mı ? diye sorarız.

Sevgili bayındırmevkii yazmış

''Kolaycası diyorum ki belediyeler atık su sistemi kurmak için yönlendirilebilir. EM bu atık su sistemlerinde gerçek güçünü gösterecektir. Şimdiki hali ile su akıyor EM sularla beraber''

Yüzde yüz katılıyorum su akar deli bakar misali boşa gittiğine yandığım EM lere bakıyorum.

Bu forumda başka başlık altında da bu konuyu dile getirmeye çalışan benmiyim Sayın Malina ? Bakın bakalım, soruyu kim sormuş ve kim cevaplamış ?

Ben burda siz dahil herkese soruyorum sayın Malina.

Haliç yazın kokuyorda kışın niye kokmuyor? Ya da İzmir Körfezi ?

Benim biemediğim bir müdahalemi var yoksa ?

Son sözümde sayın Doğasevere ,
Seçim kaybedip istifa eden sonrada ilk fırsatta parti başına geçen ya da geçmeye çalışan bazı parti liderleri gibi oluyor ''artık yazmıyacağım deyip sonra da yazman '' sevgili dostum.

Sen yazmazsan, ben yazmazsam nasıl çıkarız aydınlığa.

Sevgiyle kalın, hoşça kalın, ama sakın boşlukta kalmayın diyen forum kişisi.

Düzenleyen ensar : 19-10-2010 saat 23:41 Neden: eksik sonlandırma
ensar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön