View Single Post
Eski 19-10-2010, 12:09   #90
Lilium
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Sayın doğasever sanırım bizim yazdıklarımızda sizin ekranlarınızda ya türkçe okunmuyor ya biraz sinirlisiniz.
İlk mesajım (mesaj53) te "mücalenizden şüphemiz yok demişim". Doğa severliliğinizin yanından bile geçemeyiz, EM'e de söyleyecek bir sözümüz yok EM'in bu konudaki başarısı bilinmekte.

Bu bir iki aylık deneme süresi diyorsunuz onu da anladım amaç kokuyu gidermek onuda anladım,(demek türkçe gözüküyor) Burada da Sadece seneye değil, bundan sonra derenin artık bir daha kokmaması için biz elimizden geleni yapacağız. Tabii yetkililerin de gerekli önlemleri almaları ve bize bu olanağı tanımaları gerekiyor. Bu olanak tanınmadığı halde bu sözü nasıl verebiliyor ve ya söyleyebiliyorsunuz.

Projenin başarılı olamaz demem iki aylık deneme süresi ve kirliliğin devam etmesi, bu preje ya sürekli devam etmeli ya kirliliğe bir son vermesi.
İkincisi,
Bu bir projemidir? denememidir? deneme ise bu denemeleri sanırım daha önce yapılmış ve sonuçlar alınmış bilinmekte, bilinen şeyin denemesi mi olur.

Proje ise, projelerden kalıcı somut birşeyler alınır, (bir eser, bir yapıt, vs ) iki ay sonra aynı kirlilik aynı koku devam ederse o projenin ne anlamı var ben de onu anlayamıyorum, iki aylık bir kokudan kurtulduk eee sonra, yine aynı koku. Proje dediğiniz bu mu?

Sevgili ensar'ın endişelerine kapılmaya başladım.
Alıntı:
Sayın Doğasever,

Yol parası fiyatına yaptığınız projenin finansman boyutunu açıklar mısınız ? Bu rakkam nereden nereye gidişin ücreti.

Yoksa alınan çeklerin tarih vede miktarlarını size ORTAKLARINIZ BİLDİRMEDİ Mİ ?

Eğer bunlarda bildirilmedi ise sanırım yollarınız farklı ?
Alıntı:
Sn Lilium

Artık söyleye söyleye dilimde tüy bitti.
Söylede ensarında sormaktan dilinde tüy bitmesin.

Lilium Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön