View Single Post
Eski 16-10-2010, 15:59   #1
fund@
Ağaç Dostu

fund@'s Avatar

Giriş Tarihi: 27-04-2010
fund@ / kaktüs ve suklentlerim

Merhaba Değerli ağaçlar.net üyeleri;
Sayfamın hayırlı uğurlu olması temennisiyle başlayalım anlatmaya hikayemizi.
Aslında eskiden beri hep meraklıydım dikenli çiçeklere.. hatta 9-10 yaşlarında bir kaynana topuzum vardı, ama sonraki yıllarda unutuldu gitti..Lise-üneversite-meslek sahibi olma stresi derken uzak kalmıştım bitkilerin dünyasından..Ta ki bu ilkbahara kadar..internetten bitki ve tohum satın almak için araştırma yaparken tanıdım bu siteyi...bitki tohumları aldım diktim..çoğunda başarılı olamadım...kaktüs tohumlarım tam çimlenirken saksı yere düşünce darmadağın oldu her şey...
Siteye üye oldum ve bitkiler dünyasında araştırma yapmaya başladım..beni en çok etkileyen sizlerin kaktüs sayfaları oldu..çünkü dikenlilere ilgi duysam da bu kadar çeşitli ve güzel çiçeklere sahip olduklarını yeni öğreniyordum...büyük bir hevesle başladım kaktüs toplamaya..ordan burdan, komşudan, forumdaki arkadaşlardan istedim..çiçekçileri gezdim....maalesef buradaki çiçekçiler pek kaktüs satmıyorlar, alan yok herhalde...forumdaki arkadaşlar bana bu konuda çok yardımcı oldular, bir sürü yavru kaktüs yolladılar...Sayın Zafer inandıklı, iel77, lale76 göderdiğiniz kaktüsler için çok teşekkür ederim..çok mutlu olmuştum gerçekten...

fund@ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön