View Single Post
Eski 06-09-2010, 23:03   #26
Yagız
Ağaçsever

Yagız's Avatar

Giriş Tarihi: 15-06-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hozat Mesajı Göster
Sevgili Yağız,
Evin ve sayfan hayırlı olsun. Aramıza hoş geldin.

Çiçeklerini ve balkonunu izledim, çok hevesli ve gayretlisin kısa zamanda çok güzel köşeler yaratacaksın bundan hiç kuşkum yok.

Ne varki; Yazdıklarını okuyup anlamakta zorlanınca, öğretmenlik yanım tuttu küçük bir hatırlatma yapmak istedim.

Uzun metinlerde paragraf kullanmıyorsun,insan okumaktan vazgeçiyor.( son mesajında var)

Noktalama işaretlerini hemen hemen hiç kullanmıyorsun, oysa sitemizin bu kurallara uyma prensibi var.

İstersen FORUM KURALLARINA bir göz at, faydalı olacaktır.

Senin içten ve samimi duygularını daha anlaşılır biçimde yorumlayabilmek, biz abla va ağabeylerini çok mutlu edecektir.

Sevgilerimle.
uyarınız icn teşekkürler noktalama isaretlerini pek kulanmadığım için tam olarak yerlerini tahmin edemiyorum ama en kısa sürede düzelteceğimden emin olabilirsiniz

s.a oncelikle şunu soylemek istiyorum uzun bi tatile çıktığımdan dolayı aranızda bulunamadım.Tatilden döndüğümde çoğu çiçeğimin kuruduğunu gördüm we bu benim çok sinirlerimi bozdu.En kısa surede toparlayıp yeni fotoğraflarını koyacağım bu halini görmenizi pek istemiyorum.Ailemize yeni bir üye daha katıldı onada fotoğraflarda yer wereceğim.
Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim.

Yagız Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön