View Single Post
Eski 05-08-2010, 18:07   #8
Kedi Tırnağı
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 10-05-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kartalpin Mesajı Göster
Sayın Kedi Tırnağı, Hoşgeldiniz aramıza... Bundan sonra diğer kaktüslerinizi de bekliyoruz.
Sorunuza yanıt vereyim. O kaktüsünüzün çiçeklerinin bir günlük ömrü olması çok doğal. Zaten kaktüslerin asaletinin bir başka dışa vurumu da böyle. Beklersiniz çiçek açar ve 24 saat sonra o çiçek yok olmuştur. Belki kaktüs size bu şekilde bir şeyler anlatmaya çalışır.

Acaba kaktüs ne anlatmak ister?...

Sevgiyle kalın ve tekrar kocaman bir HOŞGELDİNİZ...

Sayın kartalpin teşekkür ederim. Sayfamı açınca önce Faruk beyin mesajını görünce ilk yazan o sandım. İlk misafirim sizmişsiniz halbuki. Ama fark etmez ard arda yazmışsınız. İkinize de teşekkür ederim.

Aslında bir tek bu kaktüsüm vardı yıllardır benimle olan. 20 gün önce arkadaşıma gittiğimde babasının kaktüslerinden köklü bir çelik çaldım. O da tutar umarım. Çaldığım diğer sukulentlerle birlikte onu bir saksıda aranjman yapar gibi dikip getirdim eve. Fotosunu da yüklerim. İsmini bilmiyorum aydınlatırsınız beni artık.
Kaktüsleri çok seviyorum aslında ama bende daha çok sukulent var. Kaktüs koleksiyonumu da geliştirmeyi planlıyorum. Hangi tür bitkiye zaman ayıracağımı şaşırdım inanın

Kedi Tırnağı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön