View Single Post
Eski 05-08-2010, 00:04   #30
mrmusti
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-10-2009
Siz yola devam edin, bizde size yardımcı oluruz.
www.kaktusresimleri.biz sitemden gerek balkon resimlerimi, gerek benim çiçek açmış bitkilerimin resimlerini ve gerekse 11.000' in üzerindeki kaktüsler ve suculentlerin resimleride size yardımcı olabilir sanırım. Özellikle isimlerini bilmediğiniz kaktüsler konusunda araştırma yapabilirsiniz. Olmadı bize bildirebilir ve isimlerini size bildirebiliriz. Sevginizin bitmemesi dileklerimle.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bıcırık Mesajı Göster
Sevgili mrmusti sizin kaktüsleriniz gibi kaktüslere ulaşabilmem için yukarıdada söylediğim gibi çok çalışmam lazım çokk...bu sevgiyi bana bulaştıran siz dostlarımı hep minnetle anacağım...Sizin de söylediğiniz gibi kaktüslerimin beklenmiyen çiçek açışları benim için inanılmaz bir deneyim oldu...Bırakmak mı? İnsan sevdiklerini nasıl bırakır sevgili mrmusti...Benim terkedilmiş kaktüs ve sukullentlerimi gördünüz herhalde...Sahibi o halde iken bile çöpe atmaya kıyamamış konteynerın yanına bırakmış...Eminim ki çok seviyordu kaktüslerini...Bu sevgi kalıcı ve bulaşıcı bence...Yani bırakmak yok...sayfamın ismi gibi yola kaktüslerle devam edeceğiz inşaallah...Sevgilerimle...

mrmusti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön