View Single Post
Eski 12-07-2010, 19:11   #54
hanbiyçe
Ağaçsever

hanbiyçe's Avatar

Giriş Tarihi: 01-07-2010
çocukken oturduğum askeri lojmanın dibinde tabur vardı ve haliyle kedisi köpeğide vardı.ben zaten sahipsiz kedi köpekleri gizli gizli apartmanların köşelerinde büyüttüğüm için mimli bi çocuktum bi gün okula giderken küçük bi köpeğin boynundan bağlı havladığını gördüm oynamak istiyordu.görünce sevimliliğinden gözüm döndü zaten beslenmemin yarısını vermişimdir ona o gün.Ama aşkımız bu kadarlada sınırlı kalmadı tabi ismi viskiydi neden bu ismi aldğını bilen yoktuda.ben her sabah ama kesintisiz her sabah viskiyi sevmekten okula geç kalıyordum okulda viski için küçük çikolatalar alıyordum.Askerler viski için yumurta haşlar kabuğuyla bıakırdı.her gün viskinin yumurtalarını ellerimle yedirirdim.gideceğimi anladıysada montumu ısırır bırakmazdı g,tmemi istemediğini ifade ederdi aslında ben bilirdim.Oturuyorsam ısırmayı bırakır ön patilerini atardı kucağıma.Kendi köpeğim gibiydi elimde büyüdü.Artık viskiyle aşkımızın şöhreti tabur komutanına kadar ulaştığı için muhabbet kuşunuda sevdirmeye çağırırdı aynı zamanda komşumuz olan amca benim tam anlamıyla keyfim yerindeydi.Ama zaten lojmanın panter emeli olarak mimli bir çocuk olduğum için viskiyle aşkımızın şöhretide babamın kulağına kısa zamanda vardı her sabah okula geç gidip geç dönmemdende şüpheleniyorlar 8 yaşşında çocuk bu nerede oalanır diye viski ortaya çıkınca ailemin gözündeki sır perdesi kalktı ve bana viskiyi görmeyi sevmeyi yasakladılar.ilk zamanlar devamlı delsemde bu yasağı haber gidiyordu ve sonunda yasağa uymak zorunda kaldım.10 ya da 11 yaşındaydım aradan 2 sene geçti karşımdan tüyleri dökülmüş uyuz bi köpek ama o kadar rahat geliyor ki kendisini sevdirmeye geliyor ama köpek uyuz olunca ben sevemiyorum aslında çocuk aklı gidip sevmeyede niyetim var ama annem elimi bırakmıyor.benim her sabah viskiyi sevdiğim zaman yeni gelen bi asker benide viskiyide tanıdı ve bana uzaktan ismimle bağırıp 'korkma sakın o viski sana bir şey yapmaz.ama sevme uyuz oldu' deyince içim eridi ellerimle büyüttüm ben viskiyi doğrudur hatta o taburda onun sahibi bile sayılırdım.o gün viskiyi sevememem 11 yıl geçmesine rağmen iiçimi burkar.

hanbiyçe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön