View Single Post
Eski 08-07-2010, 08:05   #6
DarkYES
Ağaç Dostu

DarkYES's Avatar

Giriş Tarihi: 28-08-2004
Alıntı:
Anlatmak istediğimiz şeyin ödül almak olmadığını sanırım bir kez daha belirtmekte fayda var.
Böyle bir düşüncem yok zaten. Verilen hediyeler de zaten ederi küçük hediyeler. Hatta hatıra ya da sembolik hediyeler diyelebiliriz.

Öyle sanıyorum ki ben de şu kuralı çok da açık anlatamadım.

Alıntı:
Yarışma değerlendirmesi birinci, ikinci, ücüncü diye yapılmaz. En iyi ilk 5 fotoğraf olarak değerlendirilir.
Eğer 2011 yılında hiç sponsor olmazsa, oylama hiç olmayacak. Çünkü yarışmada 1.2.3. seçilmeyip sadece en iyi ilk 5 fotoğraf seçilmekte.
Yani oylama işin süsü, üyelerin sürece dahil edilmesi, olaya ortak olması. Asıl derece ilk beşe girmekte.

Alıntı:
Kaldı ki zaman zaman 5 jüri üyesinden de tam puan alan bir fotoğraf üyelerden aldığı oylarla 3. veya 4. olabilmektedir.
Bu cümlem veya o mesajımı yazarken kesinlikle kimsenin ödül almak için oylamaya dahil olmak istediğini düşünmedim. Başta da söylediğim gibi öyle ahım şahım ödüllerimiz yok.
Öyle sanıyorum ki oylamaya dahil edilmeme sürecinin sadece diğer üyeler de hediye alabilsinden ibaret olduğunu anlatabilmişimdir.

Bu arada sevgili çekirdek'in düşüncesi de hediye konusuna bakış açımızı yansıtır içerikli olmuş.

Teşekkürler.

DarkYES Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön